1. Spider's Web
  2. Technologie

Bezstronnie polecamy: Jak zaoszczędzić na zakupach

Lokowanie produktu

Smartfony towarzyszą nam przez cały dzień, dlatego warto umieć je wykorzystać w pożyteczny sposób. Nic chyba nie daje takiej satysfakcji, jak znalezienie podczas zakupów doskonałej okazji i zaoszczędzenie pieniędzy. Chyba nikt tak dobrze nie zna się na oszczędzaniu jak osoby z Krakowa, dlatego Karol i Włodek z ekipy lekkostronniczy.tv postanowili sprawdzić w działaniu trzy aplikacje mobilne, dzięki którym nasz portfel ma w mniej dotkliwy sposób odczuć dokonane zakupy przy wykorzystaniu Nokii Lumia z Windows Phone

21.03.2013
17:13
Bezstronnie polecamy: Jak zaoszczędzić na zakupach

Przeznaczona dla smartfonów Nokia Lumia aplikacja pozwoli nam odkrywać najlepsze promocje oferowane przez właścicieli sklepów. Dzięki możliwości zbierania stempli za pośrednictwem naszego smartfona możemy liczyć na dodatkowe upusty przy częstym odwiedzaniu danego sklepu czy też kawiarni. W aplikacji można również znaleźć prezenty przygotowane przez marki współpracujące z Justtag, mogą to być bilety do kina, vouchery zniżkowe na koncerty, czy też na odzież oraz kosmetyki. Jednym słowem z Justtag w Lumii można sprawić, że z portfela pieniądze będą znikały znacznie wolniej.

Drugą wartą polecenia aplikacją jest Nokia QR, dzięki której jest możliwe nie tylko skanowanie kodów QR mogących zawierać linki, tekst czy dane kontaktowe, ale również skanowanie „sklepowych” kodów paskowych. Nokia QR dla smartfonów Nokia Lumia posiada również czytnik kodów paskowych, dzięki czemu będąc na zakupach możemy zeskanować kod, dla przykładu super modnej koszuli, by porównać ceny tego produktu na Ceneo oraz Allegro. Dzięki tej aplikacji już nigdy nie przepłacicie na zakupach!

Foursquare to ostatnia aplikacja, jaką na dziś przygotowali Karol i Włodek. Choć jest ona znana niemal wszystkim, to mało kto pamięta, że przy jej pomocy możemy nie tylko lokalizować naszych znajomych, ale także, meldując się w danym miejscu, możemy otrzymać od właściciela lokalu ofertę specjalną. Może to być zarówno darmowa kawa, ale również zniżka na jeden z oferowanych przez niego produktów lub usług. Warto sprawdzić możliwości aplikacji na swoim smartfonie z Windows Phone, gdyż coraz więcej punktów w Polsce zaczyna korzystać z jej możliwości by ściągnąć do siebie nowych klientów. A jeśli odwiedzający mogą na tym zaoszczędzić, to tym lepiej.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze