Bezstronnie Polecamy: Filmweb

Lokowanie produktu

Jak zwykle ekipa lekkostronniczy.tv, w tym wypadku Włodek, postanowiła sprawdzić możliwości, jakie daje aplikacja, na którą czekało wielu użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.  Filmweb to nie tylko baza informacji na temat świata filmu dostępna z każdego miejsca przy użyciu smartfonu Lumia, dlatego warto ją dobrze poznać.

28.03.2013 15.35
Bezstronnie Polecamy: Filmweb

Filmweb to największy w Polsce portal poświęcony kinematografii. Od trzech tygodni użytkownicy smartfonów Nokia Lumia mogą cieszyć się z jego zasobów na urządzeniach komórkowych. To ogromna baza na temat filmów, aktorów oraz osób odpowiedzialnych za produkcję filmów. Jednak użyteczność tej aplikacji nie kończy się tylko na czysto encyklopedycznym zbiorze informacji.

Dzięki aplikacji możemy sprawdzić repertuar kin znajdujących się w naszym pobliżu, jednak, gdy wolimy spędzić wieczór w zaciszu naszego mieszkania, warto zajrzeć do programu aż 90 stacji telewizyjnych. Byśmy nie zapomnieli o długo wyczekiwanym przez nas filmie czy serialu, twórcy Filmweba na Windows Phone dali możliwość ustawiania przypomnień dla filmów, seriali oraz innych audycji.

Jeśli nadal nie wiemy, jaki film warto obejrzeć, to pomocny będzie gustomierz, który na podstawie naszych wcześniej obejrzanych filmów oraz ich ocen podpowie nam tytuł filmu, który powinien odpowiadać naszym upodobaniom. Czy dany film rzeczywiście ma szansę przypaść nam do gustu? Podpowiedzieć mogą nam obecne w serwisie recenzje zamieszane przez innych użytkowników, ale także zwiastuny filmów.

Zresztą każdy obejrzany przez nas film możemy ocenić przy użyciu Filmweba zainstalowanego na smartfonie Nokia Lumia. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba pamiętać o tym, by korzystając z internetu przy pomocy komputera odwiedzić serwis i ocenić film.

Instalując w smartfonie Nokia Lumia aplikację Filmweb otrzymujemy dostęp informacji na temat ponad pół miliona filmów, czterdziestu tysięcy seriali oraz do prawie dwóch milionów osób ze świata kina. Aplikacja Filmweb dla Windowsa Phone to kompendium wiedzy na temat kinematografii i pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów filmów, ale i seriali.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu