REKLAMA

500 tys. unikalnych użytkowników na Spider's Web!

Szanowni Czytelnicy Spider's Web! Miło mi ogłosić, że wczoraj liczba osób, które odwiedziły naszego bloga w ciągu ostatniego miesiąca przekroczyła 500 tys.! Magiczną barierę 500 tys. unikalnych użytkowników (wg Google Analytics) przekroczyliśmy po raz pierwszy w historii! Dziękujemy i niezmiennie ciepło i serdecznie zapraszamy do pozostania z nami.

20.03.2013 08.49
500 tys. unikalnych użytkowników na Spider’s Web!
REKLAMA
500 tys UU na Spider’s Web
REKLAMA

Cieszy mnie nie tylko fakt przekroczenia magicznej bariery pół miliona użytkowników, którzy zaglądają na Spider's Web w ciągu miesiąca, ale także - a może przede wszystkim - skąd do nas trafiają. Spider's Web charakteryzuje się zdrową strukturą ruchu, która opiera się w: 40% na odwiedzinach z wyszukiwania (w tym 99% z Google'a), 38% na odwiedzinach z witryn odsyłających (w tym ok 70% z Facebooka) oraz 20% z bezpośrednich odwiedzin.

struktura odwiedzin SW

Dziękując Wam za Wasze odwiedziny pragnę złożyć deklarację - każdego dnia będziemy się starać, aby Spider's Web był jeszcze ciekawszy, jeszcze lepszy i docierał do jeszcze szerszej grupy osób. Nie zawsze wszystko nam wychodzi tak, jakbyśmy tego pragnęli, ale w tym również urok medium, które rozwija się oddolnie, bez wsparcia gigantycznych mediów, bez wielkich pieniędzy od inwestorów. Wychwytujecie i punktujecie wszystkie nasze potknięcia, za co serdecznie Wam dziękujemy. Doceniamy też to, że czasami nas chwalicie.

REKLAMA

Zostańcie z nami!

P.S. A już jutro coś super fajnego i nowego!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA