Lukas Adamski z Mozilli przekonuje mnie, że Polacy powinni sięgnąć po smartfony z Firefox OS (wideo)
Lukas Adamski, jeden z szefów projektu Firefox OS z Fundacji Mozilla, to ciekawa postać. Jest Polakiem, który w wieku 6 lat opuścił Polskę, a ponieważ trafiło się to na okres stanu wojennego, jego rodzina nie miała już po co wracać do kraju. Życie rzucało go od Australii, poprzez RPA, aż do Stanów Zjednoczonych. Gdy do niego podszedłem mówiąc, że jestem z Polski od razu odpowiedział mi w naszym języku ciesząc się, że będzie mógł rozmawiać po polsku. Oto zapis krótkiej rozmowy na temat projektu Firefox OS oraz krótkie demo z prezentacją systemu na smartfonie produkcji ZTE. Zwróćcie uwagę na malowniczy język polski, jaki, posługuje się Lukas Adamski.

REKLAMA