Technologie  / News

Aktualizacja: Asus bawi się w Świętego Mikołaja. W lutym...

Lubicie prezenty? Głupie pytanie, kto nie lubi. Niektórzy uważają, że przyjemniej jest dawać prezenty niż je dostawać. Z takiego założenia wyszedł Asus i przygotował całkiem funkcjonalne prezenty dla swoich klientów. Jeżeli posiadacie Nexusa 7 to ta wiadomość Was ucieszy!

Na specjalnie przygotowanej stronie AsusPrezentuje.com przygotowano program promocyjny dla obecnych i przyszłych klientów. Posiadacze tabletu Nexus 7 od Asusa doczekali się całkiem ciekawego wyróżnienia przez producenta.

Mogą oni zamówić - zupełnie za darmo - etui do swojego tabletu. Akcesorium jest dostępne w trzech kolorach. Oczywiście klienci mogą wybrać sobie wersję etui, która zostanie do nich wysłana.

tablet asus nexus 7

Aby dokonać zamówienia wystarczy wypełnić formularz na stronie. Potrzebny będzie do tego numer seryjny urządzenia, skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Po podaniu tych informacji oraz danych na jakie ma zostać wysłany upominek, należy już tylko wypatrywać listonosza.

Przesyłki dotrą do klientów po kilku dniach. Tak przynajmniej zapewnia Asus. Upominek o wartości 70 - 90 zł (takie ceny obowiązują w sklepach internetowych), nie jest może dużym wydatkiem dla producenta, ale na pewno jest to miły gest w stronę klientów.

odbierz darmowe etui dla nexus 7

Obecnie niewielu producentów pamięta o dobrej obsłudze posprzedażnej. Trzeba przyznać, że Asus po raz drugi spisał się na medal. Po aferze z GPSem w tablecie Transformer Prime wysłał do klientów za darmo zewnętrzne odbiorniki GPS, a teraz bez większego powodu i okazji obdarowuje użytkowników kolorowymi etui, które bez wątpienia się przydadzą.

Gratuluję Asusowi dobrego zagrania, a posiadaczom Nexusa 7 zazdroszczę upominku! :)

Aktualizacja 15:20, 08.02.2013r

Na stronie promocji pojawił się regulamin, który wiele wyjaśnił. Okazało się, że Asus zamierza rozdawać etui tylko klientom, którzy zakupili Nexusa 7 w dniach 7 - 24 lutego 2013 r. Zatem nie mamy tutaj do czynienia z kreatywna formą podreperowania jakości obsługi posprzedażowej, ale ze zwykłą promocja dla nowych klientów.

Wysłałem zapytanie do Asusa, jak zamierza potraktować zamówienia klientów, którzy dokonali rejestracji przed opublikowaniem regulaminu. Czekam na oficjalne stanowisko firmy.

Aktualizacja 17:20, 08.02.2013r

Okazało się, że regulamin był cały czas na stronie, ale w bardzo niewidocznym miejscu. Niestety wbrew pierwotnym informacjom Asus nie przewidział prezentu dla wszystkich dotychczasowych klientów, którzy nabyli Nexusa 7. Regulamin mówi jasno o tym, że etui dostaną osoby, które zakupiły w dniach 7 - 24 lutego nowego Nexusa 7 3G 32GB.

Trzeba przyznać, że przy tej akcji Asus zaliczył kilka wpadek. Źle umieszczony regulamin. Niejasne opisy dotyczące darmowego etui na stronie internetowej. Pomylone daty w  materiałach dla prasy. Rozmawiałem z osobami odpowiedzialnymi za pilotowanie tej akcji i przekazałem wszystkie uwagi. Niestety czasu nic już nie cofnie i w pamięci wielu osób zapadnie ta źle zorganizowana promocja.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst