Sprzęt  / Artykuł

Bezstronnie Polecamy: Bądź zawsze na bieżąco z newsami

W dzisiejszych czasach trudno nadążyć za wydarzeniami mającymi miejsce na świecie. Prawie niewykonalnym jest trzymać rękę na pulsie w kwestii informacji dotyczących naszej okolicy, o kraju nie wspominając. Jednakże dzięki aplikacjom mobilnym możemy mieć łatwiejszy do nich dostęp. Dzisiaj Karol i Włodek polecą trzy aplikacje, które powinny dostarczyć codziennej dawki newsów przydatnych wszystkim posiadaczom telefonów z systemem Windows Phone.

Pierwszą aplikacją na smartfony Lumia, jaką warto zainstalować jest Onet News. Dzięki aplikacji jednego z największych portali internetowych w Polsce możemy śledzić zarówno wiadomości lokalne, jak i krajowe. Na bieżąco możemy być również z wydarzeniami mającymi miejsce w innych krajach. Jeśli jesteśmy fanami sportu, ciekawe newsy oraz wyniki ze sportowych aren znajdziemy w sekcji sportowej, do której często będziemy sięgać podczas największych imprez sportowych na świecie, a pod koniec okienka transferowego aplikacja będzie kompendium wiedzy o tym jakich wzmocnień dokonał nasz ukochany klub. Jeśli interesują nas informacje ze świata biznesu to dzięki tej aplikacji otrzymamy również do nich szybki dostęp, podobnie jak do programu telewizyjnego czy repertuaru lokalnych kin.

Zwłaszcza podczas takiej zimy, jakiej jesteśmy świadkami w tym roku, nic tak się nie przyda jak aktualna i wiarygodna prognoza pogody, by nigdy nie spotkało nas niemiłe zaskoczenie jak Karola na poniższym materiale wideo. Warto zatem Lumię wyposażyć w aplikację TwojaPogoda. Za jej pośrednictwem uzyskamy szczegółowe informacje o pogodzie zawierające m.in. temperaturę, stopień zachmurzenia, przewidywane opady oraz ciśnienie atmosferyczne. Jeśli to dla nas zbyt mało to warto skorzystać z sekcji wiadomości, gdzie można znaleźć bieżące informacje oraz ciekawostki.

Nie wszystkich interesuje sytuacja na tokijskiej giełdzie, czy też wyniki Mistrzostw Świata w curlingu. Dlatego też ostatnia dziś polecana aplikacja dostarcza wiadomości na zupełnie inne tematy. Dzięki aplikacji mobilnej Pudelek będziecie na bieżąco z plotkami na temat celebrytów. Korzystając z aplikacji przeznaczonej na smartfony z Windows Phone szybciej i w łatwiejszy przejrzymy ostatnie doniesienia na temat gwiazd, które niby nikogo nie interesują, ale i tak każdy zna ten serwis internetowy.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst