Sprzęt  / Lokowanie produktu

Z tą aplikacją nie przegapisz żadnego konkursu

Niemalże każdy chciałby wygrywać atrakcyjne nagrody w konkursach. Jednakże, by to było możliwe najpierw trzeba o nich wiedzieć, następnie wziąć w nich udział, a potem mieć trochę szczęścia, by cieszyć się z nagród. Aby móc być na bieżąco w kwestii konkursów oraz mieć możliwość przystąpienia do nichwarto w swojej Nokii Lumia z systemem Windows Phone zainstalować aplikację mobilną „Nokia Konkursy”.

Oczywiście samo zainstalowanie aplikacji nie sprawi, że staniemy się zwycięzcami. Jednakże możemy mieć pewność, że znajdziemy tam wszystkie informacje na temat obecnie trwających konkursów, a co za tym idzie nie przegapimy ich. Będziemy też mielii wiedzę o konkursach zaplanowanych w najbliższym czasie.

nokia-konkursy
nokia-konkursy
nokia-konkursy
nokia-konkursy

Samo posiadanie aplikacji sprawia, że można przystąpić do jednego z konkursów i ubiegać się o atrakcyjne nagrody. Jedną z takich nagród są głośniki JBL PowerUp for Nokia zapewniające bardzo dobrą jakość dźwięku. Przy słuchaniu muzyki przy ich pomocy można zapomnieć o plączących się kablach. Wystarczy połączyć je ze smartfonem Nokia Lumia przy wykorzystaniu NFC i cieszyć się muzyką, dodatkowo przy ich pomocy można bezprzewodowo naładować baterię naszego telefonu. Daj szansę swojemu szczęściu już dziś i zainstaluj aplikację „Nokia Konkursy”.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst