REKLAMA

Spider's Web na CES w Las Vegas! Bądźcie z nami

CES 2013 - największe targi elektroniki konsumenckiej na świecie - już za 4 dni! Bardzo się cieszę, że będę na nich i będę zdawać Wam, Czytelnikom, relacje prosto z Las Vegas. A relacjonować będzie co!

05.01.2013 19.12
Spider’s Web na CES w Las Vegas! Bądźcie z nami
REKLAMA
REKLAMA

Jesteśmy Spider’s Web, serwisem blogowym z Polski, więc patrzymy tylko z lekką zazdrością na naszych amerykańskich większych braci, którzy wysyłają na CES nawet po 60 osób. Tak, dobrze czytacie - 60 osób, by zdawać relacje czytelnikom, tak ogromna to impreza, na której pojawi się ponad 3300 wystawców, będą miały miejsce duże konferencje producentów, wystawy, prezentacje sprzętów i nowości, dyskusje i wiele innych rzeczy. Tematycznie też będzie imponująco - telewizory, urządzenia użytkowe, sprzęty domowe, urządzenia mobilne, komputery, przyszłość elektroniki itd...

Bardzo cieszę się, że będę miała okazję być na CESie na zaproszenie stypendialne dla Spider’s Web od CEA, Consumer Electronics Association, organizatora CES. W Las Vegas wyląduję w niedzielę wieczorem (u nas będzie już noc), by od poniedziałkowego poranka 7 stycznia zdawać relacje z konferencji prasowych w dniu prasowym. Od godziny ok. 17 w poniedziałek spodziewajcie się więc wieści z obozu m.in. LG, Samsunga, Panasonica, Huawei, Sharpa czy Sony. I trzymajcie kciuki, by udało mi się dostać na każdą konferencję, ponieważ podobno uderzają na nie spore tłumy.

Potem do piątku możecie oczekiwać kolejnych wieści ze stoisk, jak również kolejnych konferencji czy rozmów z przedstawicielami m.in. Opery, Intela czy nVidii. Na CESie poszukiwać będę ciekawych i gorących sprzętów, możliwe więc, że dostaniecie pierwsze wrażenia z używania nowych sprzętów z Windowsem 8 czy phabletu Huawei, może nowych, potężnych smartfonów Sony albo innego producenta... Będą też telewizory, a na pewno zajrzę na stoiska AGD, na których w myśl idei podłączonego do sieci, inteligentnego domu przedstawiane będą wizje tego, jak ów dom miałby działać i wyglądać.

W Las Vegas będę 5 dni, w tym przez cały czas trwania targów, jednak wydaje się to niesamowicie krótki czas wobec ogromu wydarzeń. Niech zobrazują to poniższe mapki. Pierwsza to plan Las Vegas Convention Center, głównego miejsca targów (choć tych jest kilka i trzeba przemierzać miasto, by się do nich dostać):

screen ces
REKLAMA

A tutaj plan pojedynczej hali, każdy kwadracik to jedno stoisko. Życia by nie starczyło by to wszystko przegrzebać.

Od poniedziałku bądźcie więc ze Spider’s Web jako źródłem cesowych informacji! Nie ukrywam, że się stresuję, bo z mojego końca świata, pięknego wprawdzie, ale odludnego, trafię na przeogromną imprezę pełną elektroniki i ciekawych ludzi, ale bardzo się z tego cieszę. Do przeczytania!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA