Nokia rozdaje klientom konkurencji to, co ma najlepsze - mapy
Wiecie czym żyli entuzjaści nowych technologi i mobilnych urządzeń dokładnie trzy lata temu? Dokładnie tym samym czym dzisiaj. Mowa o darmowej nawigacji Nokii. W styczniu 2010 roku Nokia udostępniła bezpłatnie nawigację, która do tamtej pory kosztowała niemałe pieniądze. Cena grubo ponad 100 zł za roczną licencję została niesiona do zera dla praktycznie wszystkich telefonów z obowiązującej wtedy oferty Finów. Dzisiaj Nokia udostępniła dla wszystkich urządzeń z systemem Windows Phone 8 wersję beta nawigacji Drive.

REKLAMA
