Tech

GOG.com świętuje i rozdaje gry! Do zgarnięcia aż 500 tytułów

GOG.com to jedna z najciekawszych platform cyfrowej dystrybucji, która zadebiutowała na rynku w połowie 2008 roku. W przeciwieństwie do innych serwisów tego typu, nie sprzedawała ona nowości, a stare, dobre gry (good old games). Przez cztery lata istnienia platforma dorobiła się łącznie 500 tytułów dostępnych w ofercie. Właśnie z tej okazji w loterii wygrać można właśnie 500 gier.

By mieć szansę na wygraną jednej z gier kosztującej nie więcej niż 9.99 dolarów, należy wziąć udział w loterii. Zrobić to można na kilka sposobów. Na szczęście GOG.com pozwala wykorzystać wszystkie sposoby udziału i w ten sposób zwiększyć swoje szanse na wygraną. Dziś można zdobyć nawet osiem losów, a kolejne będzie można otrzymać przez cały tydzień, bo właśnie tyle czasu będzie trwać cała akcja.

Jeden los będzie można otrzymać za polubienie strony GOG.com na Facebooku, tak samo pojedynczy los można otrzymać za obserwowanie profilu GOG.com na Twitterze. Jeszcze jeden los można uzyskać dzięki udostępnieniu na Twitterze informacji na temat promocji. Aż pięć losów otrzymuje się za podzielenie się ze swoją opinią na temat przyszłości serwisu GOG.com. Wszystkie te aktywności trzeba zgłosić w specjalnym widżecie dostępnym pod tym linkiem.

Rafflecopter

Jak widać, szanse na zdobycie jednej z gier są całkiem spore. Zwłaszcza, że raz dziennie, przez cały czas trwania akcji będzie można udostępniać na Twitterze informacje na temat promocji i zyskiwać kolejne punkty. Łącznie można otrzymać aż 14 losów - osiem dzisiaj i sześć w ciągu kolejnych dni.

Sam chętnie wziąłęm udział w tej zabawie. Wypełnienie ankiety trwa maksymalnie kilkanaście sekund, a można zyskać szansę na wygranie ciekawych gier, tytułu z ich ścisłej klasyki.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst