REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Deezer w smartfonie za darmo przez 14 dni dla klientów Orange - jest haczyk

Ten rok przez wielu został zapowiedziany, jako rok serwisów streamingowych umożliwiających dostęp do milionów utworów muzycznych za pośrednictwem komputera, smartfona czy też tabletu. W tym tygodniu operator sieci Play ogłosił współpracę z serwisem WiMP. Od dłuższego czasu Orange współpracuje z serwisem Deezer, teraz niejako w odpowiedzi na ofertę Play postanowił zachęcić swoich klientów do wypróbowania swojej usługi.

18.01.2013
13:01
Deezer w smartfonie za darmo przez 14 dni dla klientów Orange – jest haczyk
REKLAMA
REKLAMA

W ramach cyklu promocji „Weekendy z Orange” można bezpłatnie aktywować usługę Deezer, dzięki której otrzymamy darmowy dostęp do 20 milionów utworów muzycznych wprost z naszego smartfonu przez okres 14 dni nie ponosząc przy tym żadnych kosztów za transmisję danych na potrzeby serwisu Deezer. Wszystko, co trzeba zrobić to wysłać SMS'a aktywacyjnego do końca niedzieli.

REKLAMA

Trzeba jednak jasno zaznaczyć, że jeśli użytkownik nie dezaktywuje usługi przed upływem bezpłatnego dostępu do Deezera to usługa ta automatycznie przejdzie w opcję płatną, za którą przyjdzie zapłacić 27,06 zł za miesiąc. Drugą rzeczą jaką zaznacza operator jest to, że skorzystać z tej promocji mogą abonenci, którzy nigdy nie korzystali z usługi Halo Granie.

Wszelkie szczegóły oraz regulaminy promocji można znaleźć na stronie operatora.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA