REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Optyczna stabilizacja obrazu w aparacie Nokia Lumia 920

Włodek i Karol z lekkostronniczy.tv postanowili sprawdzić możliwości Nokia Lumia 920. Tym razem chłopaki sprawdzili możliwości aparatu fotograficznego. Jak już wcześniej prezentowaliśmy zdjęcia wykonane przy pomocy tego smartfonu są bardzo dobrej jakości, mimo nie najlepszych warunków oświetlenia, w jakich były one wykonywane. Dzisiaj pora sprawdzić jak w akcji sprawdza się optyczna stabilizacja obrazu zastosowana w Lumii na tle możliwości cyfrowej lustrzanki.

24.12.2012
9:55
Optyczna stabilizacja obrazu w aparacie Nokia Lumia 920
REKLAMA
REKLAMA

Pewnie zastanawiacie się, do czego przydać się może optyczna stabilizacja obrazu w smartfonie. Coraz większej liczbie osób smartfon zastępuje aparat cyfrowy. Podczas koncertu, wycieczki rowerowej, zabawy z dziećmi uwieczniamy nasze wspomnienia na filmach. Rzadko kiedy warunki, w jakich nagrywamy są idealne, często robimy to będąc w ruchu. W takim przypadku bez optyczne stabilizacji obrazu nasze nagranie będzie wątpliwej jakości.

Ekipa lekkostronniczy.tv postanowiła zagonić Włodka do biegania i przy tej okazji porównać nagranie za pomocą cyfrowej lustrzanki i Lumii 920. Nagrywając najnowszym smartfonem Nokii żaden element niesamowitego biegu w wykonaniu Włodka nie umknie naszej uwadze. Tak samo jak inne cenne chwile, które postanowimy uwiecznić naszą Lumią.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA