REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Odkrywaj okolicę z aplikacją „Miasto w obiektywie” w Nokia Lumia 920

Podróżując po polskich miastach czy podczas zagranicznych wyjazdów zawsze powstaje pytanie – gdzie iść, co zobaczyć, jakie miejsca odwiedzić? Zawsze można odwiedzić lokalny punkt informacji turystycznej, zajrzeć do przewodnika, zapytać znajomych czy też wyszukać opinii o ciekawych miejscach w internecie. Posiadając smartfon Nokia Lumia 920 z systemem operacyjnym Windows Phone 8 możemy skorzystać z funkcji „Miasto w obiektywie”, dzięki której w znacznie prostszy i szybszy sposób odkryjemy miejsca znajdujące się w naszym pobliżu.

05.12.2012
12:56
Aplikacja Nokia Miasto w obiektywie w smartfonach Nokia Lumia 920
REKLAMA
REKLAMA

Często znalezienie konkretnego miejsca w miejskiej dżungli jest nie małym wyzwaniem. Chcemy znaleźć najbliższą kawiarnię, by tam spokojnie porozmawiać z naszą przyjaciółką, a kluczymy po wąskich uliczkach miasta poszukując drogi do tego miejsca. Mając smartfon Lumia 920 wystarczy skorzystać z aplikacji „Miasto w obiektywie”, a ta na obraz widziany przy pomocy aparatu naszego telefonu naniesie opisy miejsc znajdujących się w pobliżu. W ten prosty sposób dowiemy się co znajduje się w okolicy. Co więcej aplikacja wskaże nam również drogę, którą dotrzemy do poszukiwanego przez nas miejsca.

Jak widać na poniższym filmie, nie trzeba tak jak Karol z lekktostronniczy.tv wdrapywać się na pomnik, by znaleźć w okolicy fajną knajpę, ani rozpracowywać mapy okolicy jak to próbował robić Włodek. Wszystko, czego potrzeba, by miasto odkryło przed nami swoje tajemnice to smartfon Nokia Lumia z aplikacją „Miasto w obiektywie”.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider's Web, firmą Nokia.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA