REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nokia Lumia 920 i pakiet Microsoft Office - zgrany duet

Każdy - niezależnie czy student czy też prezes - bez wątpienia stwierdzi, że posiadanie aplikacji umożliwiającej odczyt dokumentów oraz ich tworzenie na smartfonie jest nieocenione. Dzięki aplikacji Microsoft Office zainstalowanej w telefonie Nokia Lumia 920 z systemem Windows Phone 8 można w szybki i prosty sposób zarówno tworzyć dokumenty pakietu Office, jak i edytować te wcześniej utworzone przy użyciu komputera.

03.12.2012
16:56
Nokia Lumia 920 z pakietem aplikacji Microsoft Office i usługą SkyDrive
REKLAMA
REKLAMA

Najnowszy smartfon Nokia posiada fabrycznie zainstalowaną aplikację Microsoft Office, dzięki czemu w każdej chwili i dosłownie każde miejsce możemy zmienić w biuro bądź też dokonać ostatnich poprawek w pracy zaliczeniowej na studiach. Nie trzeba zawsze nosić ze sobą komputer, by mieć dostęp do dokumentów. Jest to możliwe dzięki synchronizacji danych przy wykorzystaniu usługi SkyDrive. Teraz pracę nad tekstem możemy zacząć na domowym komputerze, a ostatnie poprawki nanieść w drodze na spotkanie przy użyciu smartfonu Lumia 920, by w końcu efekty pracy zaprezentować na tablecie.

REKLAMA

Najlepiej możliwości, jakie daje Lumia wraz z pakietem Office obrazuje poniższy film, na którym zobaczycie Karola i jego dokumenty, z którymi nie może się rozstać. Chyba nikt się nie spodziewał, że jest takim miłośnikiem zwierząt. Pakiet aplikacji biurowych Microsoftu posiada również już wcześniej utworzone szablony, które mogą okazać się przydatne w sytuacjach, gdy liczy się każda sekunda. Może nam to wtedy uratować skórę...

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA