REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nokia Lumia 920 i akcesoria NFC

O tym, że w przypadku posiadania Nokii Lumia 920 z systemem Windows Phone 8 nie musimy się martwić szukaniem kabla ładowarki już wiecie. Karol i Włodek testują zalety, jakie niesie zastosowanie w najnowszym smartfonie fińskiego producenta technologii NFC – a jest ich całkiem sporo - począwszy od łatwego płacenie za zakupy, po szybkie meldowania się na Foursquare.

11.12.2012
12:07
Możliwości wykorzystania NFC w smartfonie Nokia Lumia 920
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj Włodek i Karol zaczynają się powoli przygotowywać do sylwestrowej zabawy, gdyż wykorzystują Nokię Lumię 920 jako odtwarzacz muzyki sparowany przy użyciu NFC z głośnikiem PoweUp od JBL. Wystarczy dotknąć telefonem głośnik, by obydwa urządzenia zostały sparowane. Obecnie każdy z nas w swoim smartfonie posiada niemałą płytotekę ulubionych wykonawców. Warto to wykorzystać podczas wizyty u znajomych, by zaserwować im własny wybór hitów, ładując przy tym jednocześnie Lumię, kładąc ją na głośniku od JBL.

NFC to nie tylko bezprzewodowe przesyłanie muzyki do głośnika PowerUp, to także możliwość łatwego i szybkiego przesyłania zdjęć, wizytówek, linków do stron internetowych do telefonu naszego brata, przyjaciela czy dziewczyny. Wystarczy, by obydwa smartfony z NFC dotknęły się i gotowe.

Technologia ma ułatwiać codzienne życie, a nie dodatkowo je komplikować.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA