REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Najważnie.... E tam, redakcja Spider's Web życzy!

Składanie życzeń jest zawsze problematyczne, bo z jednej strony można wyjść na powtarzającego utarte słowa przeciętniaka, z drugiej na nadętego bufona silącego się na oryginalność:) Zastanowiliśmy się w redakcji, czego chcielibyśmy Wam, naszym Czytelnikom, życzyć, i okazało się, że to oryginalnie nie będzie!

23.12.2012
18:27
Najważnie…. E tam, redakcja Spider’s Web życzy!
REKLAMA

Przede wszystkim życzymy Wam spokoju, odpoczynku i czasu spędzonego z rodziną w te Święta. Chwili wytchnienia od newsów, pracy i pędu codzienności.

REKLAMA

Czytujecie Spider's Web nie bez powodu - pewnie jak i my jesteście fanami nowinek i gadżetów, także życzymy Wam wymarzonych gadżetów pod choinką - tak żebyście po Nowym Roku mogli pochwalić się nam w komentarzach, co dostaliście i jak się sprawuje!:)

Jeśli stwierdzicie, że z chęcią byście coś poczytali w Święta, to zapraszamy na Spider's Web, bo chociaż my też mamy zamiar odpocząć i spędzić Święta w lekkim oderwaniu od rzeczywistości, to od czasu do czasu będziemy publikować teksty.

Jeszcze raz spokojnych, rodzinnych, oraz przede wszystkim wesołych Świąt!

Redakcja Spider's Web

krela

Tomek Krela: Chciałbym wszystkim Czytelnikom życzyć radosnych, spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia. W szczególności by ten czas był chwilą wytchnienia od codziennych obowiązków, zmartwień i gadżetów, którymi się otaczamy. Natomiast prezenty które znajdziemy pod choinką czy w worku Gwiazdora spowodowały uśmiech na twarzach najbliższych naszemu sercu osób oraz nas samych. Niech ten czas, który za chwilę nastanie będzie wyjątkowy i różny od pozostałych dni roku. Niech zadziała magia Świąt! Wesołych, rodzinnych Świąt!

gajewski

Maciej Gajewski: Jesteście ciekawą zbieraniną. Siadając do tych życzeń myślałem, że będą banalne. A potem zacząłem sobie przypominać nasze dane statystyczne. Nie jesteście zwartą grupą docelową. Widać to nawet bez statystyk, badań fokusowych, i tak dalej. Są wśród was trolle i hejterzy. Są wśród was błyskotliwi goście, którzy zaskakują mnie tym, jak łatwo operują słowem w dyskusjach. Są wreszcie ludzie, którzy prawdę powiedziawszy, nie wiem co tu robią, bo ich wiedza znacznie wykracza poza to, co tu prezentujemy. Wszyscy jednak tworzycie fajną społeczność, która skupia się wokół nas i która zechciała poznać nas na tyle, by nas polubić jako osoby. A to uważam już za sukces Spider’s Web. Bo zawsze chcieliśmy, by naszą siłą była subiektywna opinia oraz dialog z wami. Chcecie jej słuchać, chcecie z nami o niej rozmawiać. Dzięki!

Nie będę jednak wam życzył byście dalej zostali z nami, by Spider’s Web dalej dawał radę, z dwóch powodów. Po pierwsze, i tak pewnie będzie tego życzył Szef Wszystkich Szefów, (wstać!) Przemysław Pająk (siadać!), niejako z urzędu. Po drugie, ja wiem, że Spider’s Web będzie dawał radę dalej. Bo wola, chęci, energia i możliwości są. Wy też jesteście. Więc będzie fajnie dalej.

Życzę wam więc wielu różnych produktów i usług, tak, by nie przestało być nudno. Życzę wam, by Windows, Google i inni giganci zaczęli się bać różnorodności i mnogości rozwiązań równie dobrych, co ich własne. Życzę wam, drodzy Polacy, byśmy przestali być Kambodżą. Spotify, Xbox Multimedia, Amazon, niech to będzie początek czegoś jeszcze większego.

Życzę wam też, by ci nad nami, ci co stanowią prawo, poszli po rozum do głowy. Rząd, opozycja i ci, którzy unikają świateł jupiterów, niech nam w końcu przestaną wchodzić w drogę. I to zarówno na mikro-, jak i makroskalę, nie tylko w naszym grajdołku. Na niebie się chmurzy. Gdzieś na horyzoncie grzmi. Niespokojnie ludzie szepczą „kryzys”, „wojna”. Życzę więc, by to była tylko paranoja. By nasze społeczeństwo nauczyło się znowu dążyć do doskonałości. W spokoju i harmonii. Per aspera ad astra. By nasza przyszłość bardziej przypominała wizje rodem ze Star Treka niż z Mad Maxa.

I wreszcie, wracając na ziemię, życzę ci tego, na czym ci bardzo zależy. Na tym, byś miał(a) się do kogo uśmiechnąć i do kogo przytulić. Byś mógł lub mogła polegać na cieple życzliwości ludzkiej. Życzę ci dobra, światła i wielu kolorów. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim te życzenia się spełnią jutro. Nie martw się. Bądź dobrym człowiekiem. Reszta dobrych ludzi sama cię znajdzie. Prędzej czy później.

To jest najważniejsze, w to warto inwestować, do tego warto dążyć. Na nic nowe zabawki czy odkrycia naukowe, jeżeli nie mamy z kim dzielić radości z nimi związanych. Najważniejsze życzenia są więc te napisane na sam koniec. Raz jeszcze: ciepła, dobra, koloru i uśmiechu. Czy w te Święta, czy po prostu przez całe życie. Pięknie się różnimy, o czym wspomniałem w pierwszym akapicie. Ale właśnie ta potrzeba więzi spaja nas wszystkich. To nasz wspólny mianownik. Nigdy więc nie przestanę tego życzyć. Wam i sobie.

dawid_kosinski

Dawid Kosiński: Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia wszystkim czytelnikom życzę tego samego, czego chciałbym, by i mi życzono. Chciałbym, byście w tym czasie zapomnieli o technice, a komputera i smartfona używali tylko do tego, by przesłać życzenia najbliższym, których nie możecie spotkać przy świątecznym stole. Pamiętajcie też, że nawet proste słowa powiedziane od serca są więcej warte niż najpiękniejszy wierszyk ściągnięty z Internetu i wysłany hurtem do wszystkich osób zapisanych w liście kontaktów, nawet do siedzącej obok rodziny.

Chciałbym, byście nigdy nie musieli martwić się o dobra materialne i mogli skupić się na spędzaniu czasu z rodziną i innymi bliskimi Wam osobami. Nie ma nic cenniejszego od tego, pamiętajcie. Pieniądze, to coś, czego potrzebujemy do egzystencji, zaś dobre słowo i kontakt z drugim człowiekiem, to coś, czego potrzebujemy do samospełnienia. Przynajmniej większość z nas.

Nie bójcie się wyrażać uczuć, nie tylko w święta. Mów swojej drugiej połówce, że ją kochasz, przytulaj swoje dziecko, spotykaj się ze znajomymi i śmiej się z ich żartów, ale nie bój się też pokazywać, kiedy jesteś smutny. W końcu życie, choćbyśmy tego chcieli, nie składa się z samych radosnych chwil. Jeśli pokłóciłeś się właśnie z rodziną, spójrz na to z dobrej strony, przynajmniej będziesz miał z kim pogodzić się przy świątecznym stole.

Teraz powiem coś, co może nie spodobać się Przemkowi Pająkowi. Wyłącz Spider’s Web, odłącz komputer od prądu i idź ubierać choinkę, lepić pierogi albo oglądać z dziećmi Grincha lub Rudolfa, ewentualnie. Spędź ten czas z rodziną, a do nas wróć dopiero po świętach. Nadal będziemy pisać i starać się, byście codziennie otrzymywali najświeższe informacje pochodzące ze świata IT i nowych technologii.

Jeszcze raz: Wesołych Świąt! Na życzenia z okazji Nowego Roku przyjdzie jeszcze czas.

Piotr Grabiec

Piotr Grabiec: Moi przedmówcy i współredaktorzy napisali bardzo ładne życzenia, pod którymi mogę się podpisać. Od siebie naszym czytelnikom chciałbym życzyć przede wszystkim spokoju i wystarczającej siły woli, żeby na czas Świąt oderwać się od tego zalewu informacji, który dopada nas ze wszystkich stron.

Nie mam zamiaru Was pouczać, żebyście wyłączyli na kilka dni całkowicie Facebooka i Twittera, bo to są już normalne kanały komunikacji. Pamiętajcie jednak, że składając życzenia warto wysilić się na coś więcej, niż kopiowanie wierszyka i wysyłanie go wiadomości w social media. Życzę Wam spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Bawcie się, cieszcie i róbcie przez najbliższe kilka dni po prostu to, co lubicie, a nie to, co musicie robić.

A skoro jesteśmy blogiem o nowych technologiach, to na święta i nowy rok, zarówno sobie i Wam, życzyłbym zmian w całym modelu cyfrowej dystrybucji. Prostego dostępu do aplikacji, gier, muzyki, filmów, seriali i ebooków, bez ograniczeń ze względu na miejsce zamieszkania. Chciałbym, aby nasz wspólny internet był jeszcze lepszy i przyjaźniejszy internautom.

Paweł Okopień

Paweł Okopień: Dołączam się do radosnych życzeń całej ekipy, a że podobno obraz jest wart więcej niż tysiąc słów to pozwolę podlinkować do wideo życzeń mojej ulubionej grupy kabaretowej. Raz jeszcze wszystkim wesołych Świąt!

kralka-150×150

Jakub Kralka: Krótko po zakończeniu okresu wielkich wojen i zbrojeń, to łączność i komunikacja stały sie jednym z filarów rozwoju technologii. Drodzy czytelnicy, życzę Wam byście w te święta z bliskimi spotkali sie w na tyle szerokim gronie, by z tych technologii korzystać możliwie najrzadziej. Życzę Wam również wielu ciekawych wydarzeń i spadających cen w roku 2013, bysmy mieli czym Was zaskakiwać i byśmy mylili sie jak najmniej. Wybaczcie brak polskich liter, ale sądząc po widoku za oknem samochodu, pisze do was z odległej Syberii. Wesołych Świat!

Mateusz Nowak

Mateusz Nowak: Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam – drodzy Czytelnicy, abyście spędzili ten wyjątkowy czas w gronie rodzinnym. Abyście mogli cieszyć się towarzystwem najbliższych i najważniejszych dla Was osób. Bogatego Mikołaja, Gwiazdora, Aniołka czy też Dziadka Mroza – nie wiem skąd nas czytacie. Wymarzonych prezentów, rodzinnej atmosfery i odrobiny odpoczynku od codziennego zgiełku i galopu.

Przy okazji chciałem Wam bardzo podziękować za to że jesteście. Dziękuję wszystkich osobom, które dowiadują się z naszych tekstów ciekawych informacji, ale i wchodzą z nami w polemikę. Wasz poziom wiedzy nie rzadko mnie zaskakuje i zastanawiam się dlaczego tacy wymiatacze mnie czytają. Największą przyjemność sprawia mi to, że potraficie prowadzić merytoryczne dyskusje. Za to Wam dziękuję i zarazem życzę wielu kolejnych ciekawych tematów do debatowania.

Wszystkim Czytelnikom życzę, aby internet pozostał wolny i żadnej organizacji rządowej nie udało się położyć łapy na tym nad czym to my: twórcy cyfrowych treści, czytelnicy i aktywni komentatorzy tak bardzo pracujemy. Życzę Wam wielu dobrych serwisów muzycznych, filmowych oraz sklepów z aplikacjami. Wielu promocji i udanych zakupów.

Na koniec może mała prywata, ale w końcu to blog, więc jakoś to przeżyjecie. Dziękuję Przemkowi Pająkowi i Ewie Lalik za to, że dali mi tę niesamowitą szansę i mogę być tu teraz z Wami. Najserdeczniejsze życzenia dla całej redakcji. Jesteście zajebiści.

REKLAMA
pajak przemyslaw

Przemysław Pająk: A ja życzę wszystkim po prostu Wesołych Świąt!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA