REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Bądź na bieżąco – integracja z serwisami społecznościowymi w Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920 to flagowy smartfon fińskiego producenta działający pod kontrolą systemu Windows Phone 8. Urządzenie zostało stworzone tak, by dawać jak najwięcej możliwości oraz przyjemności z korzystania swoim użytkownikom. Dzisiaj mało kto potrafi sobie wyobrazić sobie funkcjonowanie telefonu bez korzystania z serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter. Dzięki integracji tych właśnie serwisów społecznościowych w Lumii 920 w łatwy sposób możemy śledzić co słychać u znajomych, jak również dzielić się z nimi wydarzeniami i zdjęciami opisującymi naszą codzienność.

28.12.2012
21:32
Bądź na bieżąco – integracja z serwisami społecznościowymi w Nokia Lumia 920
REKLAMA
REKLAMA

Nokia Lumia 920 z Windows Phone 8 to ekran startowy składający się z kafelków, dzięki którym w estetyczny i wygodny sposób mamy dostęp do najważniejszych aplikacji i funkcji Lumii. Integracja z serwisami społecznościowymi sprawia, że możemy być na bieżąco z tym, co dzieje się u naszych znajomych. Jest to możliwe dzięki otrzymywanym przez nas powiadomieniom z tych serwisów.

Dzisiaj Włodek i Karol z lekkostronniczy.tv odkrywają intregrację z serwisami społecznościowymi zastosowaną w Nokii Lumii 920. Za pomocą kilku prostych kliknięć możemy udostępnić zdjęcie, czy też tekst równocześnie na znajomym Facebooku i Twitterze. Nic prostszego - zobaczcie sami.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA