REKLAMA

Wygraj wejściówki na Red Bull Soundclash, zobacz Ultrabooki! - konkurs

Firma Intel podrzuciła nam 10 wejściówek na bardzo ciekawe wydarzenie, którego jest partnerem: Red Bull Soundclash. Ten pojedynek Acis Drinkers i Fisz Emade Tworzywo wsparty będzie prezentacją Ultrabooków, możliwością wygrania Ultrabooka i zniżką na Ultrabooki w Komputroniku. Szykuje się wieczór pełen wrażeń:)

16.11.2012 18.37
Wygraj wejściówki na Red Bull Soundclash, zobacz Ultrabooki! – konkurs
REKLAMA

Soundclash to swoisty pojedynek dwóch gwiazd muzycznych reprezentujących różne nurty. Dwie sceny ustawiane są naprzeciw siebie, a muzycy w czterech kolejnych rundach rywalizują o głosy publiczności mierzone... decybelami aplauzu. Pierwsza runda to cover znanego utworu, druga przeróbka utworu konkurencji (dla zobrazowania - Acid Drinkers wykonają kawałek Fisza Emade, i na odwrót, to trzeba usłyszeć), trzecia to konieczność wykonania kawałka w stylu narzuconym przez DJa, a czwarta - specjalni goście!

REKLAMA

Jak już wspominaliśmy wyżej, oprócz muzyki na imprezie będzie można również  sprawdzić w działaniu Ultrabooki, a nawet wygrać jednego. O zaletach tych urządzeń nie ma co dużo mówić - ta generacja laptopów broni się lekkością, mobilnością i wydajnością.

Jeśli macie ochotę wziąć udział w Red Bull Soundclash  22 listopada o 19.00 w Soho Factory w Warszawie na Ul. Mińskej 25, zostawcie pod wpisem komentarz mówiący o tym, jak technologia dodaje ci skrzydeł! Spośród odpowiedzi wybierzemy 10 najlepszych lub najciekawszych!

REKLAMA

Warunkiem jest podanie w komentarzu poprawnego adresu e-mail, na który wyślemy potwierdzenie wygrania wejściówki oraz dalsze instrukcje postępowania. Na zgłoszenia czekamy do wtorku do godziny 15.

Powodzenia!!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA