REKLAMA

Microsoft Office na iOS oraz Androidzie na początku 2013 r.!

Pakiet biurowy Microsoft Office będzie dostępny dla urządzeń z systemem iOS oraz Android - taką informację podał własnie portal The Verge. Plotka ta krążyła już od dłuższego czasu po technologicznych portalach, ale cały czas brakowało nam konkretnych i sprawdzonych informacji. Teraz już wiemy, że po aplikacji One Note oraz SkyDrive, Microsoft jest gotowy do wypuszczenia swojego popularnego pakietu aplikacji biurowych na inne konkurencyjne platformy.

07.11.2012 15.51
Microsoft Office na iOS oraz Androidzie na początku 2013 r.!
REKLAMA
REKLAMA

Aplikacje: Word, PowerPoint oraz Excel będziemy mogli uruchomić na iPadzie, iPhonie oraz Androidzie, a to wszystko już na początku 2013 roku. Microsoft udostępni użytkownikom bezpłatną możliwość przeglądania Office’owych dokumentów, a do ich tworzenia oraz edycji będzie wymagany zakup usługi Office 365. Aplikacja mobilna będzie udostępniała tylko podstawowe funkcje edycji dokumentów, ale The Verge dotarł do informacji, iż w najbliższej przyszłości program zyska pełną funkcjonalność, która będzie identyczna do tej, która obecnie oferuje jego desktopowa wersja.

Ostatnia informacje prasowe sugerowały, iż mobilny Office pojawi się na urządzeniach z iOS już na przełomie lutego i marca. Użytkownicy androidowych smartfonów oraz tabletów będą musieli poczekać około miesiąca dużej, gdyż właśnie na kwiecień jest zapowiadana premiera tej wersji programu.

REKLAMA

To bardzo gorąca oraz ciekawa informacja. Pakiet biurowy Microsoftu będzie już niebawem dostępny na wszystkich dużych platformach mobilnych: Windows Phone, iOS oraz Android, a o rynku komputerów PC chyba wspominać nawet nie trzeba.

Office na iOS
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA