REKLAMA

Aparat fotograficzny w nowych smartfonach Nokia Lumia

Wymieniając stary telefon komórkowy na nowy zawsze chcemy, aby ten drugi był znacznie lepszy względem swojego poprzednika. Dlatego warto zwrócić uwagę na nowe smartfony Nokia Lumia 820 oraz 920 z najnowszą wersją systemu operacyjnego od Microsoftu – Windows Phone 8, które są już obecne na polskim rynku.

13.11.2012 19.09
Wymień telefon na Nokia Lumia z Windows Phone 8 - aparat i kamera wideo
REKLAMA
REKLAMA

Nasze smartfony coraz częściej zastępują cyfrowe aparaty fotograficzne, dlatego ważne jest, aby zawsze mieć pod ręką sprzęt, przy użyciu którego mamy pewność, że uchwycimy wszystkie cenne dla nas chwile. Wprawdzie wśród osób zajmujących się fotografią krąży powiedzenie mówiące o tym, że najlepsze zdjęcia to te, których nie udało nam się zrobić, ale jednak warto zapoznać się z opiniami posiadaczy najnowszych telefonów Nokia Lumia na temat aparatu fotograficznego i jego możliwości, by przekonać się, że mając najnowszą Lumię pod ręką zawsze jesteśmy gotowi na uwiecznienie wyjątkowych chwil.

Jeśli chcecie poznać również inne powody, dla których warto wymienić swój stary telefon na nowy smartfon Nokia odwiedźcie specjalnie przygotowaną w tym celu stronę.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA