REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Transmisja dzisiejszej konferencji Apple na żywo poprzez Safari oraz Apple TV

Transmisję z dzisiejszej konferencji Apple na której to najprawdopodobniej zobaczymy nowe odsłony tabletu iPad na żywo za pośrednictwem strony WWW będą mogły śledzić osoby, które posiadają przeglądarkę Safari oraz iPhone'y z iOS w wersji 4.2 lub nowszej oraz posiadacze komputerów z OS X w wersji 10.6 lub nowszej . Transmisję będzie można również śledzić za pośrednictwem Apple TV. Konferencja Apple rozpocznie się już dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego. Relacje z wydarzenia oraz nasze opinie znajdziecie na Spider’s Web.

apple-iphone-zdjęcia-aparat-fotografia-zoom-optyczny-obiektyw-patent-ios
REKLAMA
REKLAMA
ipad_mini_event_stream_1
REKLAMA

Jak podaje Mac Rumors, jest to pierwsze wydarzenie Apple od 2010 roku, które będzie transmitowane na żywo. Taki ruch można odczytywać dwojako. Po pierwsze, firma zaprezentuje „coś” na tyle doniosłego, że bardzo jej zależy na zdobyciu jak największego rozgłosu również wśród obecnych posiadaczy jej produktów. Po drugie, to „coś” może wcale nie okazać się czymś bardzo ważnym co odbije się szerokim echem, tym bardziej liczy się zgromadzenie w tym przypadku przed Apple TV jak największej liczby potencjalnych klientów.

Skłaniamy się raczej do tej pierwszej możliwości, gdyż raczej bardzo wątpliwym byłb fakt, że przy takich zabiegach Apple mogłoby sobie pozwolić na zawiedzenie widzów. Jak w rzeczywistości się stanie dowiemy się trochę po godzinie 19. Serdecznie zapraszamy na łamy Spider’s Web, gdzie będzie można poznać najświeższe informacje oraz pierwsze komentarze blogerów.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA