REKLAMA

Spider's Web z firmą Intel

Miło mi ogłosić, że do panteonu długoterminowych partnerów Spider's Web dołączyła firma Intel. W zasadzie to dołączyła już w zeszłym miesiącu - co poniektórzy bardziej spostrzegawczy Czytelnicy SW zauważyli na pewno (no, wiemy oczywiście, że wielu z Was zauważyło i klikało) widget sponsorski Intela w dolnej części strony głównej - ale od października działamy w pełnym zakresie uzgodnionej współpracy. Oto na czym ona będzie polegać.

01.10.2012 13.13
Spider's Web z firmą Intel
REKLAMA

Otrzymaliśmy od Intela do dyspozycji kilka Ultrabooków, z których korzystać będą wybrani blogerzy Spider's Web. Oprócz mnie na Ultrabookach od Intela pracować będą: Ewa Lalik, Mateusz Nowak oraz Dawid Kosiński. W przypadku tej trójki, od dzisiaj pod każdym wpisem na Spider's Web pojawi się specjalna belka sponsorska, która informować będzie, że bloger pracuje na danym Ultrabooku. Oto jak takie belki będą wyglądać.

REKLAMA
ewa-lalik
mateusz_nowak
dawid_kosinski

Dodatkowo na łamach Spider's Web cyklicznie będą pojawiać się recenzje Ultrabooków w naszym posiadaniu. Będą to autorskie recenzje naszych blogerów, a firma Intel nie będzie miała wglądu do tych recenzji przed ich publikacją na Spider's Web.

W menu Spider's Web pojawi się także wkrótce nowa pozycja, która będzie przenosić do nowej podstrony na Spider's Web zatytułowanej "Na tym pracują blogerzy Spider's Web". Tam pojawią galerie zdjęć użytkowanych przez nas Ultrabooków. Do tego zostaje wspomniany przeze mnie widget sponsorski Intela na stronie głównej naszego bloga.

REKLAMA
Intel, widget sponsorski na Spider’s Web

Ślicznie dziękuję firmie Intel za zaufanie. Jestem przekonany, że to początek długiej i owocnej współpracy.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA