REKLAMA

Mamy w rękach tablet Microsoft Surface - co chcecie o nim wiedzieć?

Oto i jest - tablet Microsoft Surface w pełnej okazałości. Urządzenie, które jest według Microsoftu kwintesencją Windowsa RT sprawia zadziwiająco dobre pierwsze wrażenie. Przede wszystkim Surface jest elegancki i od razu widać, że sprzętowo dopracowano go w każdym calu.

25.10.2012 18.57
Pierwsze wrażenia z obcowania z tabletem Microsoft Surface
REKLAMA

Po wzięciu w dłonie okazuje się, że oprócz tego, że jest większy, jest też odczuwalnie cięższy niż iPady. Jednak nie przeszkadza to w w korzystaniu, bo bryła wygodnie leży w dłoniach, mam jednak wrażenie, że będzie potrzeba dłuższego przyzwyczajenia się do niego, zarówno z powodu rozmiaru (10.1 cala), jak i proporcji ekranu (16:9).

REKLAMA

Klawiatura dotykowa Touch Cover doczepia się do tabletu bezproblemowo i trzyma się potem solidnie. Przy pisaniu sprawdza się zaskakująco dobrze, chociaż od razu da się wyczuć, że nie nada się do pisania dłuższych i wymagających tekstów - brak skoku klawiszy będzie w takim przypadku przeszkodą. Jednak bardziej przeznaczona do tworzenia długich elaboratów jest ta bardziej tradycyjna klawiatura (na zdjęciu poniżej).

Najlepsze wrażenie sprawia jednak ekran - jest genialny! Żywy, jasny, wyraźny, o dobrych kątach patrzenia - naprawdę świetny!

Ponieważ w miejscu, w którym odbywa się konferencja warunki są średnie i brakuje internetu, postanowiliśmy, że odpowiemy na każde Wasze pytanie. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o tablecie Microsoft Surface pytajcie w komentarzach - Maciek obiecuje, że odpowie na każde pytanie. Od razu ostrzega, że może to odbyć się z opóźnieniem, jednak żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

To co chcecie wiedzieć o Surface'ie? 

surface hands-on1
surface hands on 2
surface hands on 3
surfacehandson 4
REKLAMA
surface handson 5
surface hands on 6
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA