REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowy Nexus od LG już 29 października, to pewne!

Już za siedem dni zostanie zaprezentowany nowy flagowiec Google'a, który tym razem zostanie wyprodukowany przez LG. Nowy Nexus będzie działał w oparciu o czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064) wspieranym przez wydajny układ graficzny Adreno 320 oraz 2 GB pamięci RAM. Urządzenie wyposażono również w duży 4,7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280768 oraz kamerę o rozdzielczości 8 Mpix z lampą LED.

22.10.2012
20:53
To już pewne - Nexus od LG 29 października!
REKLAMA
REKLAMA

Plotki głosiły, że ujrzymy w tym roku jeszcze cztery inne smartfony z rodziny Nexus, ale na razie tylko LG potwierdziło swoje urządzenie. Amit Gujral, który jest szefem planowania w LG Mobile ogłosił:

“Google will unveil the LG Nexus on October 29 and the phone will be available in the Indian markets by the end of November,”

Co w wolnym tłumaczeniu znaczy: Google wypuście LG Nexusa 29 października i telefon będzie dostępny w indyjskich sklepach już końcem listopada. To dobra wiadomość, bo jak do tej pory żyliśmy tylko plotkami i różnymi nieoficjalnymi doniesieniami.

Wielką niewiadomą pozostaje jednak, czy wraz z nowym Nexusem ujrzymy również Androida w wersji 4.2. Wiele na to wskazuje, jednak nie możemy być tego w 100% pewni. W dzisiejszym wpisie Tomka, który jest poświęcony wszystkim branżowym plotkom końca 2012 roku zebralismy dla Was informacje nie tylko dotyczące Nexusa czy Androida, ale również iPada Mini, Nexusa 10, Nexusa 7 3G/32GB oraz Mackbooka Pro 13" Retina.

REKLAMA
LG nexus

źródło: androidauthority.com, grafika: androidandme.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA