REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nowy cykl tematyczny na Spider's Web - Cyfrowy Dom

Ruszamy dzisiaj z nowym cyklem wpisów na Spider's Web pt. Cyfrowy Dom, którego sponsorem została firma D-Link. Będzie to cykl tekstów na temat nowoczesnych rozwiązań technologii sieciowych, bezprzewodowych, pamięci masowych, zabezpieczeń i systemu nadzoru IP przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

09.10.2012
15:17
Nowy cykl tematyczny na Spider's Web - Cyfrowy Dom
REKLAMA

W ramach cyklu zamierzamy nie tylko testować i opisywać produkty D-Linka, ale także prezentować, tłumaczyć i przy okazji sami uczyć się tego, co można z nimi robić. Dzisiejsze możliwości związane z technologiczną chmurą oraz niezwykle szybkim rozwojem internetu, zarówno w wymiarze stacjonarnym, jak i mobilnym, są wręcz nieograniczone, a każdy miesiąc przynosi istotne nowości dostępne dla przeciętnego użytkownika.

REKLAMA

Ze względu na brak standaryzacji oraz mnogość dostępnych rozwiązań, konfiguracja sprzętów domowej sieci zazwyczaj obarczona jest naturalną trudnością. Dla mnie osobiście koszmarem są prośby od członków dalszej rodziny, czy znajomych o pomoc w konfiguracji routerów, dysków sieciowych, czy kamer wideo - zawsze są jakieś problemy i frustracja, a widok twarzy mówiącej "tyle o tych komputerach pisze, a ma problemy z podłączeniem routera" nie należy do najmilszych. Mam nadzieję, że dzięki temu cyklowi uda nam się również rozwiązać kilka problemów, może rozwiać kilka mitów. Sami też się przy okazji zamierzamy nieco podszkolić.

REKLAMA

Dziś zaczniemy tekstem Ewy Lalik na temat routera D-Link N600. W kolejnych odcinkach pojawią się testy innych urządzeń, a także porady dotyczące konfiguracji, używania aplikacji mobilnych połączonych ze sprzętem, itd. Jeśli będzie takie zapotrzebowanie (wyrażone przez Was w komentarzach pod naszymi tekstami z cyklu Cyfrowy Dom), to może oddamy do Waszej dyspozycji specjalistę firmy D-Link, który pomoże rozwiązać Wasze własne problemy ze sprzętem.

Cykl Cyfrowy Dom będzie przez nas promowany specjalnym widgetem na stronie głównej naszego serwisu, w którym zbierane będą ostatnie teksty. W prawej kolumnie pojawi się również reklamowy banner, który będzie prowadził do naszych tekstów w ramach cyklu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA