REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Gwiezdne Wojny i Angry Birds razem? Na to wygląda!

Rovio stworzył nową stronę na Tumblrze, na której pojawił się... Wściekły ptak z mieczem świetlnym w stroju Jedi. Tak, dokładnie to - gifa można zobaczyć tutaj. Na stronie oprócz animacji znajdują się tylko informacje, że w tym miejscu będzie można obejrzeć dodatkowe materiały, komiksy czy animacje z... właśnie, czegoś tajemniczego, do czego wskazówką jest Jedi-ptak.

05.10.2012
18:18
Angry Birds z Gwiezdnymi Wojnami!
REKLAMA

Pojawiła się też jeszcze jedna wskazówka - zaproszenie na 8 października na Times Square w Nowym Jorku, do sklepu z zabawkami Toys R Us. Sprawa jest bardzo intrygująca i jak można się domyślać dotyczy prawdopodobnie współpracy Rovio i George'a Lucasa, a już na pewno wykorzystania Gwiezdnych Wojen.

REKLAMA

Lucas zresztą nigdy nie miał problemu z licencjonowaniem Gwiezdnych Wojen, wystarczy wspomnieć chociażby Lego, i nawet ma specjalny wydział "Lucas Licensing" odpowiadający za udostępnianie praw do wykorzystania wizerunków ze swoich filmów. To jest więc logiczne i powstaje pytanie, co Rovio kombinuje z Gwiezdnymi Wojnami?

REKLAMA

Wydarzenie na Times Square i wskazanie sklepu z zabawkami wskazuje, że szykuje się coś dużego. To interesujące, w jaki sposób eksploatowana jest marka Angry Birds - od samej gry, przez postacie, animacje, zabawki i po wszelkie inne produkty, pendrive'y czy nawet czapki. Podobnie jak ze Star Wars, prawda?

Mariaż Gwiezdnych Wojen z Angry Birds może być bardzo interesujący - to dwie popkulturowe ikony różnych czasów, jedna młoda i dynamiczna, druga już legendarna. Czekamy z niecierpliwością!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA