Tech

Google Voice Search odpowiada na pytania na iOS

Picture of the author

Google Voice Search na Androidzie w wersji anglojęzycznej jest świetną usługą: to taka Siri, tylko bez osobowości, a w połączeniu z Google Now to momentami nawet lepsza Siri (bo sama wyświetla potrzebne informacje i nie trzeba jej pytać).  Voice Search przydaje się zwłaszcza przy szukaniu odpowiedzi na pytania - te, jeśli jest tylko taka możliwość, prezentowane są w formie kart z lektorką, która odpowiada. Teraz Voice Search pojawia się na iOS, jednak o funkcjonalności z Androida nie ma co marzyć.

Ogromną zaletą Google Voice Search jest też zdolność rozpoznawania naturalnej mowy - podobnie jak zresztą w Siri z tym, że wyszukiwanie w Voice Search jest natychmiastowe, a gdy Voice Search nie rozpoznaje polecenia, to od razu wyszukuje je w Google. Całość z kartami, dodatkowymi usługami typu lokalizacja itp. dostępna jest po angielsku. Po polsku, jak i zresztą w Google Now, dostajemy tylko dyktowanie haseł do wyszukiwarki.

Jednak Voice Search na iOS to i tak przydatna aplikacja: dzięki niej można wyszukiwać treści i informacje w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie, a poza tym mieć szybki dostęp do usług Google'a.

Voice Search na iOS można pobrać stąd.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst