REKLAMA

Dzięki technologii NFC promocje i okazje na wyciągnięcie naszej ręki

Jak już poprzednio wspominaliśmy, serwis geolokalizacyjny Foursquare zyskuje na popularności na całym świecie, w tym również w Polsce. Dzięki zastosowaniu technologii NFC w smartfonie Nokia Lumia 610 NFC możemy w wygodny i szybki sposób meldować się w danych miejscach oraz dodatkowo korzystać ze specjalnych promocji przygotowanych dla użytkowników tego serwisu.

10.10.2012 14.02
Korzystaj z promocji dzięki technologii NFC w Nokia Lumia 610 NFC
REKLAMA
REKLAMA

Coraz częściej restauratorzy przygotowują specjalne oferty oraz promocje dla osób meldujących się w ich lokalach, gdyż oczywiście czyniąc to polecamy naszym znajomym miejsce, w którym zdecydowaliśmy się zjeść obiad, czy też wypić popołudniową kawę. By nas do tego zachęcić, coraz częściej można spotkać promocje, dzięki którym możemy otrzymać darmową kawę, ciastko, czy też drinka wieczorową porą. Taka forma promocji będzie coraz częściej wykorzystywana przez firmy chcące zachęcić nas do korzystania z ich usług.

Również my jako użytkownicy coraz nowszych oraz bardziej zaawansowanych urządzeń chcemy móc „pochwalić” się przed znajomymi tym, co nasz sprzęt potrafi. Technologia NFC jest jedną z tych, które mogą usprawnić nasze codzienne czynności, a to właśnie tego oczekujemy od naszych smartfonów.

Jeśli już zdecydowaliśmy się na Nokię Lumie 610 NFC to, dlaczego więc by dodatkowo nie skorzystać z darmowej muffinki w kawiarni? Jest przecież dla nas na wyciągnięcie ręki.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA