Tech

Drobna zmiana, która powoduje, że GMail staje się o wiele wygodniejszy

Picture of the author
117 interakcji
dołącz do dyskusji

Google nieustannie pracuje nad swoimi usługami i ulepsza je. Tym razem trafiło na GMaila. Webowy klient mailowy zyskuje właśnie nowe okno tworzenia i odpowiadania na wiadomości, które - choć jest małą zmianą - cieszy mnie niezmiernie! W końcu będzie pracowało się wygodniej.

Google właśnie wdraża zmiany (które powinni zauważyć wszyscy dziś lub jutro), polegające na tym, że okno tworzenia nowej wiadomości i odpowiadania na wiadomość nie będzie zajmowało całej przestrzeni  na stronie, a pojawi się w okienku pop-up podobnym do czatu, tylko większym. Pisząc wiadomość, w tle będzie można poruszać się po reszcie skrzynki, sprawdzać informacje czy nowe wiadomości.

Dodatkowo po wprowadzeniu adresów pole adresowe się zminimalizuje i będzie rozwijalne po kliknięciu - wszystko to, by było więcej miejsca na treść.

Cieszą mnie te zmiany, bo często pisząc jedną wiadomość chciałam mieć dostęp do innej, nie zamykając tej pierwszej - i zazwyczaj otwierałam drugie okno. Wydaje się, że teraz nie będzie to już potrzebne. Mała rzecz, a cieszy.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst