REKLAMA

Drobna zmiana, która powoduje, że GMail staje się o wiele wygodniejszy

Google nieustannie pracuje nad swoimi usługami i ulepsza je. Tym razem trafiło na GMaila. Webowy klient mailowy zyskuje właśnie nowe okno tworzenia i odpowiadania na wiadomości, które - choć jest małą zmianą - cieszy mnie niezmiernie! W końcu będzie pracowało się wygodniej.

30.10.2012 17.18
Gmail ma nowe okno tworzenia wiadomości
REKLAMA

Google właśnie wdraża zmiany (które powinni zauważyć wszyscy dziś lub jutro), polegające na tym, że okno tworzenia nowej wiadomości i odpowiadania na wiadomość nie będzie zajmowało całej przestrzeni  na stronie, a pojawi się w okienku pop-up podobnym do czatu, tylko większym. Pisząc wiadomość, w tle będzie można poruszać się po reszcie skrzynki, sprawdzać informacje czy nowe wiadomości.

REKLAMA

Dodatkowo po wprowadzeniu adresów pole adresowe się zminimalizuje i będzie rozwijalne po kliknięciu - wszystko to, by było więcej miejsca na treść.

gmailpopup
REKLAMA
autocomplete2 (1)

Cieszą mnie te zmiany, bo często pisząc jedną wiadomość chciałam mieć dostęp do innej, nie zamykając tej pierwszej - i zazwyczaj otwierałam drugie okno. Wydaje się, że teraz nie będzie to już potrzebne. Mała rzecz, a cieszy.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA