REKLAMA

Darmowe dolary w iTunes i Amazonie? Czemu nie!

Moim pierwsze urządzeniem z systemem iOS był iPad i niemal od samego początku miejsce zagrzała na nim aplikacja (właściwie to strona internetowa) FreeMyApps.com. Dzięki niej stałem się posiadaczem wielu świetnych płatnych gier i aplikacji, nie wydając ani grosza.

21.10.2012 10.16
Darmowe dolary w iTunes i Amazonie? Czemu nie!
REKLAMA

Serwis działa na zasadzie: ściągnij sponsorowaną aplikację -> odpal na 30 sekund -> zdobądź punkty. Kiedyś punkty te można było wymienić bezpośrednio na grę lub aplikację, co było moim zdaniem lepszym rozwiązaniem niż to, co FreeMyApps oferuje teraz. Obecnie dostępne są tylko "gift cards" do iTunes Store lub Amazonu. To rozwiązanie ma dużo plusów - kupujesz, co tylko chcesz i nic cię nie ogranicza. Jednak na bony te kredyty zbiera się bardzo długo, kiedy na jedną aplikację "zarobić" było łatwo.

REKLAMA

Cóż więcej o FMA można powiedzieć? To działa, a wydawanie zdobytych za nic dolarów jest bardzo przyjemne. Haczykiem jest to, że gift cards wydawane są tylko amerykańskim kontom, przez co, niestety, trzeba kombinować (założyć konto zarejestrowane w USA lub zmienić aktualne ustawienia). Co do legalności samego serwisu nie mam wątpliwości, jednak samo udawanie mieszkania w USA już pewnie tak czyste nie jest - w tej kwestii powinien wypowiedzieć się nasz forumowy prawnik, Piotr Kusio ;).

REKLAMA

Jeżeli posiadamy kilka urządzeń z iOS, zdobywanie pieniędzy jest jeszcze szybsze, a uśmiech na twarzy z faktu posiadania świetnych aplikacji legalnie i za darmo jest jeszcze większy. Z częstotliwością ukazywania się sponsorowanych aplikacji jest bardzo różnie - czasami twórcy rzucą jedną aplikację na dwa dni, czasem kilka aplikacji jednego dnia. W praktyce na 10-dolarowy bon do iTunes trzeba zbierać około trzech tygodni. Niby długo i gra zachodu nie warta, a jednak nie kosztuje to nas żadnego wysiłku, więc czemu nie?

Stronę można dodać do ekranu początkowego i używać jak zwykłej aplikacji - wtedy łatwiej jest nie zapomnieć o sprawdzeniu dostępności nowych appek. Ja z FreeMyApps korzystam i szczerze polecam - na koncie aktualnie 29$, a na telefonie mnóstwo dobrych aplikacji :).

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA