REKLAMA

Chcę biały telefon

Osoby, które mnie znają wiedzą jakie miałem telefony, wiedzą również że były one prawie zawsze czarne. Obecnie używam SE Xperia x10 oraz Samsunga Omni M, które jak możecie się łatwo domyślić są również są czarne lub szare. Lubię takie kolory, ale…

27.10.2012 23.45
Chcę biały telefon
REKLAMA

Ale zacznijmy od początku. Czarny telefon w większości przypadków to wybór rozsądny. Słuchawka taka wygląda poważnie i nie rzuca się w oczy. Nie przyciąga na siłę uwagi. Jest to wybór osób, które nie chcą aby ich telefon rzucał się w oczy. Oczywiście nie można powiedzieć, że to jest wybór ludzi bez gustu. Czarne modele są przeważnie bardzo ładne, ale jednak stonowane. Są bardzo uniwersalne, może ją mieć zarówno osoba młoda oraz poważny biznesman. Wydawać by się mogło wybór nie mający wad. Wybór dla każdego. A często jak coś jest dla każdego to często jest dla nikogo.

REKLAMA

Niedawno zobaczyłem moją x10, ale w białej wersji. Była podrapana, sporo używana i wyglądała świetnie! Była po prostu piękna. Miała coś takiego czego, mojego wersja nie ma. To coś co przyciąga uwagę, to coś to sprawia, że patrząc na telefon podziwiasz po cichu jego wygląd. Była po prostu urzekająca. I dlatego właśnie stwierdzam, że chcę biały telefon. Nie sądziłem, że tak powiem ale nie wydaję mi się również, żeby biały model sporo tracił na rozsądku. Ta Xperia nadal wyglądała poważnie, a jednocześnie urzekającą. Jest połączeniem czegoś dla każdego i zarazem czegoś unikatowego.

Oczywiście są też telefony w różnych innych kolorach ale to już inna bajka. Przeznaczone dla konkretnego odbiorcy jakim są młodzi ludzie. Nie wyobrażam sobie poważnego biznesmana wyciągającego przy mnie chociażby czerwony telefon. Wyglądało by to trochę dziwnie. Nie wiem jak Wy ale ja od razu bym miał do tej osoby luźniejszy stosunek, a to nie koniecznie jest pożądane w relacjach służbowych. Telefony we wszystkich kolorach tęczy mogą być ładne, ale nie są poważne. Nie są uniwersalne. A ja trochę tego szukam. Czasem wyjdę ze znajomymi, ale czasem muszę się ładnie ubrać i iść na rozmowę o pracę. A jak szukam poważniejszej pracy to każdy detal ma znaczenie na rozmowie wstępnej. Jakby komuś zadzwonił telefon jakimś disco-polo i wyjąłby coś tak bijącego po oczach, że aż boli to ja od razu miałbym inny stosunek do tej osoby. Detale sa najważniejsze. Dbajcie o detale, bo to często one mogą mieć duży wpływ na wiele spraw.

REKLAMA

Dlatego też chciałbym aby mój następny telefon był biały. Był wyjątkowy, a zarazem uniwersalny. Był na każdą okazję. Czasem trzeba pokazać się z tej poważnej strony i dlatego właśnie chcę mieć biały telefon. Sam się zastanawiam tylko jaki? Moim ideałem piękna ( z tych co widziałem na żywo) jest biała x10. Gdy ją zobaczyłem to mnie urzekła. A Wy znacie jakieś telefony, które wyglądają równie pięknie w białej obudowie? Piszcie w komentarzach.

KonduX

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA