REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

90% testerów zakochało się w rozmiarach smartfonu Nokia Lumia 610

Pora na podsumowanie programu „Zostań Testerem Nokia Lumia 610” - zdecydowana większość osób sprawdzających możliwości smartfonu Nokii była zadowolona zarówno z niego samego, jak i możliwości, jakie oferuje.

08.10.2012
10:00
Podsumowanie testów smartfonu Nokia Lumia 610 z Windows Phone. Infografika
REKLAMA
REKLAMA

Dla większości osób wzornictwo jakie prezentuje Lumia 610 jest atrakcyjne. Tylko jedna osoba była odmiennego zdania. Aż 98% użytkowników uznało telefon Nokii za wygodny w codziennym użytkowaniu oraz stwierdziło, że został wykonany z dobrych jakościowo komponentów. Co więcej, gabaryty telefonu są idealne dla 90% testerów. Czterech na pięciu testerów było w pełni zadowolonych z aspektu, który jest ważny dla wielu osób używających obecnych modeli telefonów z dotykowymi ekranami - chodzi oczywiście o czas pracy na baterii.

Testerzy Lumii 610 pozytywnie oceniają także system operacyjny Windows Phone. Średnia ocena jaką otrzymał OS od jego użytkowników wyniosła 8,3 punktów w 10 stopniowej skali. Ponad 80% z testerów telefonu Nokii oceniło system Microsoftu dając mu maksymalną notę. Wszyscy testerzy byli zdania, że Windows Phone jest łatwy w obsłudze, a niemal wszyscy uznali go za wygodny w obsłudze. W 9 na 10 przypadków konfiguracja nowego smartfonu nie sprawiła jego użytkownikom problemów.

Media społecznościowe są nieodłączną częścią codzienności dla coraz większej grupy osób. Użytkownicy, którzy sprawdzali możliwości Lumii 610 pozytywnie ocenili funkcje społecznościowe telefonu, przyznając średnią ocenę 8,8 w 10 stopniowej skali. Aż 90% użytkowników stwierdziło, że dzięki integracji z mediami społecznościowymi wie więcej o tym, co aktualnie słychać u ich znajomych. Smartfon Nokia Lumia 610 spowodowała, że zaczęli częściej korzystać z portali społecznościowych.

Nawigacja samochodowa oraz mapy fińskiego producenta telefonów od zawsze cieszyły się bardzo dobrą opinią użytkowników. Tak jest i w przypadku smartfonu Nokia Lumia 610, gdyż wszyscy testerzy uznali korzystanie z Map Nokia za łatwe i wygodne. Tylko 4% użytkowników miało problemy z odnalezieniem poszukiwanych w mapach punktów. Kolejnymi cechami, jakie doceniło 90% testujących Mapy to ich niezawodność oraz szybkość działania.

REKLAMA

Zdecydowana większość testujących Lumię 610 poleciłaby go swoim znajomym i to jest chyba najlepsze podsumowanie akcji „Zostań Testerem Nokia Lumia 610”.

Wpis został przygotowany z partnerem Spider's Web, firmą Nokia.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA