REKLAMA

Zagraj w polskiej reklamie smartfonu Nokia Lumia!

09.09.2012 09.40
Jeśli jesteś właścicielem smartfonu Nokia Lumia, to masz niepowtarzalną okazję przeżycia sporej przygody i wystąpienia w reklamie Nokii.
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli jesteś właścicielem smartfonu Nokia Lumia, to masz niepowtarzalną okazję przeżycia sporej przygody i wystąpienia w reklamie Nokii. Kto miał szanse zobaczyć, jak odbywa się nagrywanie reklam, obserwować plan nagraniowy od środka i na dodatek pokazać się całemu światu? Pewnie niewielu z naszych Czytelników. Dzięki Nokii to staje się możliwe.

By wziąć udział w spocie Nokii konieczne jest posiadanie smartfonu Nokia Lumia i znajomość języka angielskiego – by aplikować, trzeba wypełnić w języku angielskim formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem, a następnie przesłać go pod adres castingnokia@ovi.com. Nokia przyjmuje zgłoszenia do 12 września (środa) do północy.

Nie wszyscy zgłaszający się wezmą udział w reklamie, jednak osoby, które przejdą pomyślnie casting oprócz przygody na planie i możliwości pokazania się światu, otrzymają również wynagrodzenie za udział w reklamie.

Nie warto czekać – takie okazje pojawiają się czasem tylko raz w życiu!

 

Wpis przygotowany we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA