REKLAMA

Twórca serwisu Flickr będzie głównym prelegentem Kongresu „Biznes to Rozmowy”

20.09.2012 12.23
Stewart Butterfield założyciel serwisu Flickr prelegentem Kongresu Netii - Biznes to Rozmowy
REKLAMA
REKLAMA

Stewart Butterfield, założyciel serwisu Flickr, będzie gościem 4. Kongresu, którego organizatorem jest firma Netia. Impreza w tym roku będzie odbywała się pod hasłem „Integracja – Innowacja – Inspiracja”. Nie ma wątpliwości, że przy udziale takiego gościa impreza mająca miejsce 4 października tego roku w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach będzie inspirowała jej uczestników.

Oczywiście kongres nie będzie się skupiał tylko na osobie znanego Kanadyjczyka. Całe wydarzenie będzie podzielone na 15 sesji, które będą wzbogacone o debaty. Jednak to właśnie osoba Butterfielda najbardziej elektryzuje. Wszak to osobowość nietuzinkowa. Udało mu się wraz ze współpracownikami dokonać niemałej rewolucji jaką na swoim koncie ma serwis Flickr.

Od kilku lat Butterfield poświęcił się rozwijaniu startupu – gry „Glitch”, która zapewne jest wielu osobą znana. Więc można sądzić, że zaproszony przez organizatorów gość ma sporo ciekawej wiedzy oraz doświadczenia do przekazania – czego można na pewno wymagać od kogoś, kto został uznany przez magazyn Time za jedną z 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Więcej informacji, sylwetki pozostałych prelegentów i rejestracja na Kongres pod adresem www.biznestorozmowy.pl

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA