REKLAMA

Ta wtyczka do gniazdka to marzenie każdego geeka

Zawsze mam ten sam problem - brakuje mi kontaktów, by powpinać wszystkie moje urządzenia aby ładowały się wszystkie w jednym miejscu. W domu to jeszcze mniejszy problem, ale w hotelach pierwsze co robię po wejściu do pokoju, to nerwowo rozglądam się po dostępnych kontaktach z prądem. Nierzadko z przekleństwem na ustach zmuszony jestem przyznać, że nie naładuję wszystkich moich gadżetów na raz. Znalazłem jednak chyba rozwiązanie mojego problemu. Za jedyne 24,99 dol. :)

07.09.2012 12.48
Ta wtyczka do gniazdka to marzenie każdego geeka
REKLAMA

Aktualne używam na co dzień trzech smartfonów: Samsunga Galaxy S III, HTC One X oraz Nokii Lumia 800. Nie pytajcie mniej dlaczego aż trzech. Po prostu…, dla każdego znajduję odpowiednie zastosowanie. Do tego dochodzi tablet Nexus 7, z którym się nie rozstaję ani na moment (to najfajniejszy gadżet jaki kiedykolwiek posiadałem!), podstawowy komputer do pracy, czyli MacBook Pro oraz komputer konferencyjny (czyli lekki, którego zabieram na konferencje, targi itd.) - do niedawna Chromebook Samsunga, a teraz Asus Zenbook. Do tego oczywiście aparat fotograficzny Nikon D60, którego przy dużym obciążeniu również trzeba ładować raz na dzień.

REKLAMA

Wierzcie mi - nie w każdym hotelowym pokoju znajdziemy 7 kontaktów z prądem, a w zasadzie to w bardzo nielicznych.

Jest chyba jednak rozwiązanie na moje wyjazdowe kłopoty - wtyczka Pivot Power Mini. Spójrzcie sami. Mam nadzieję, że jest wersja europejska. Do kupienia stąd za 24,99 dol.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA