REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Szybki konkurs: Wygraj voucher na 30-dniowy dostęp do HBO GO

Mamy dla Was szybki konkursik, żeby rozruszać ten nieco leniwy i senny jesienny poniedziałek. Nagroda jest całkiem przyjemna bo to voucher na 30-dniowy abonament HBO GO (od chwili zarejestrowania się). Na coraz dłuższe jesienne wieczory jak znalazł.

24.09.2012
14:14
Szybki konkurs: Wygraj voucher na 30-dniowy dostęp do HBO GO
REKLAMA
116 interakcji
dołącz do dyskusji

Konkurs jest niezwykle prosty. Zadaniem są odpowiedzi na dwa pytania, które zadajemy poniżej. Wygrywa ten, kto pierwszy poda poprawne odpowiedzi w komentarzu do niniejszego wpisu.

REKLAMA

Oczywiście chodzi o podanie dwóch poprawnych odpowiedzi. Cząstkowe odpowiedzi nie będą uwzględniane, nawet jeśli ktoś w komentarzu poda prawdziwą odpowiedź na jedno z pytań, a w następnym poda poprawną odpowiedź na drugie pytanie. Jako poprawną uznamy odpowiedź, która zawiera poprawne odpowiedzi na oba pytaniu w jednym komentarzu.

Uwzględniana będzie przez nas jedynie pierwsza odpowiedź danego komentatora (i konkursowicza zarazem). Nawet jeśli ktoś w drugim swoim komentarzu poda prawdziwe odpowiedzi i będą to pierwsze poprawne odpowiedzi na liście komentarzy, nie uznamy ich.

Oto pytania:

1. Ile tekstów opublikował Spider's Web we wrześniu do tej pory bez uwzględnienia niniejszego wpisu? Chodzi o liczbę wszystkich wpisów blogerów Spider's Web oraz mini bloga bez tekstów z Blog Forum Spider's Web.

2. Który bloger Spider's Web opublikował największą liczbę tekstów we wrześniu do tej pory z wyłączeniem mojej osoby (czyli nie uwzględniając autora: Przemysław Pająk)?

Blogerzy Spider's Web oraz ich rodziny nie mogą brać udziału w konkursie.

A oto nagroda:

hbo go, konkurs, 2
REKLAMA
hbo go, konkurs, 3

Powodzenia!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA