REKLAMA

Przecenione aplikacje w Google Play - te dwie gry polecam!

Znacie to uczucie, gdy kupujecie aplikację za kilka złotych, a niedługo potem okazuje się, że jest ona przeceniona? No to właśnie mnie to dotknęło:) W Google Play z okazji 25 miliardów pobranych aplikacji przecenione zostało 25 pozycji, każda na 25 centów (80 groszy). Czy warto je nabyć? Kilka z pewnością, reszta może jest warta sprawdzenia!

26.09.2012 18.24
przecenione aplikacje z Google Play
REKLAMA

Zacznijmy od polskiego akcentu. Let's Create! Pottery do gra polskiego studia z Gliwic, Infinite Dreams. Gra polega na... wytwarzaniu ceramiki. Tak, ceramiki. Do dyspozycji dostajemy początkowo jeden rodzaj gliny, w miarę upływu gdy i wykonywania zleceń na konkretne wazy możemy dokupić inne rodzaje, możemy też kupić wzory, farby... Gra jest naprawdę wciągająca i świetnie wykonana - to jedna z tych gier relaksacyjnych, które naprawdę relaksują.

pottery1
pottery2

Kolejną, dla mnie hitową ostatnio, grą z przeceny, jest Granny Smith(swoją drogą od twórców świetnego Sprinkle!). Ostatnio pokazałam ją znajomym - wszyscy jak jeden mąż porzucali inne zajęcia i przechodzili po co najmniej kilka poziomów. Gra jest zabawna, lekka i miła. Jesteśmy... babcią, która ściga się z dzieckiem, zbierając po drodze jabłka. Musimy podskakiwać lub używać laski, by wieszać się na drutach, cały czas jadąc. Proste i banalne? Może i tak, ale wykonanie jest takie, że wciąga każdego! Za 80 groszy grzech nie kupić.

granny2
granny1
REKLAMA

Oprócz tego w promocji znajdziemy świetne i proste Tasks do zadań Google. Zaletą Tasks jest prostota i to, że aplikacja jest cała Holo. Jest jeszcze Angry Birds Space Premium, którego przedstawiać nie trzeba, kilka innych gier, w tym jeden RPG, samochodówka Asphalt 7 czy Sudoku, pakiet do obsługi plików biurowych, interaktywna bajka dla dzieci (tylko po angielsku) czy w końcu tapeta Live. Nigdy nie rozumiałam idei tych tapet, tym bardziej wydawania na nich pieniędzy, skoro pożerają baterię jak szalone, ale co kto lubi.

W każdym razie czuję się jak zwykle lekko oszukana, bo na aplikacje objęte promocją niedawno wydałam kilkanaście złotych, ale dzięki temu z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Granny Smith i Lets Create! Pottery. Dobrej zabawy!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA