REKLAMA

Muzyka i multimedia okiem testerów Nokia Lumia 610 [Infografika]

11.09.2012 09.00
Funkcje muzyczne Nokii Lumia 610 okiem testerów
REKLAMA
REKLAMA

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy opinie testerów smartfonów Nokia na temat przeglądarki Internet Explorer obecnej w smartfonach z Windows Phone. Dziś przyszła pora, aby poznać opinię testerów na temat funkcji multimedialnych, które umilają nam niemal codziennie drogę do szkoły czy też pracy.

Lumia 610 za swoje funkcje multimedialne uzyskała ogólną ocenę 8 w 10-cio stopniowej skali. Niemal wszyscy testerzy byli zdania, iż słuchanie muzyki przy pomocy smartfona jest wygodne. Aż 80% użytkowników Nokii uznało, że aplikacja Zune to prosty system zarządzania multimediami.

Ponad 4 na 5 testerów było pozytywnego zdania, co do łatwości oraz wygody korzystania ze sklepu z multimediami i nie miało problemu z odnalezieniem poszukiwanego przez nich produktu.

Gdybyście byli fanami muzyki na żywo, to Lumia 610 posiada funkcję wyszukiwania koncertów, która spodobała się 9 na 10 testerów.

Aż 96% użytkowników smartfona Nokia z Windows Phone poleciłaby testowany smartfon znajomym ze względu na możliwości multimedialne, jakie oferuje telefon.

 

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA