REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Poznaliśmy finalistów konkursu Nokia Developers’ Challenge - oto ich aplikacje

Konkurs dla deweloperów organizowany przez firmę Nokia zbliża się nieubłaganie do finału. Na ostatniej prostej pozostały już tylko dwie aplikacje – Wydatki oraz Anagramy. Na autorów aplikacji czekają ciekawe nagrody, podobnie zresztą jak i dla osób, które zagłosują oraz skomentują dwie finałowe aplikacje. Spośród wszystkich komentarzy zostaną wybrane 4, a ich autorzy otrzymają smartfon Nokia Lumia 800.

25.09.2012
13:05
Aplikacje Wydatki oraz Anagramy finalistami polskiej edycji Nokia Developers’ Challenge
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszą finałową aplikacją są Wydatki. Dzięki elektronicznemu portfelowi możesz kontrolować swoje wydatki. Już nigdy nie zapomnisz, na co wydałeś ostatnie 200 zł – wszystkie dane zapisywane są w pamięci Twojego smartfonu.

Wydatki oraz Anagramy – finałowe aplikacje Nokia Developers’ Challenge

Drugą aplikacją, która walczy o główną nagrodę w NDC jest aplikacja – Anagramy. Telefon to Twój najlepszy przyjaciel w poczekalni u lekarza, w kolejce do kasy czy tez w drodze do pracy miejskim autobusem? Aplikacja Anagramy to ekscytująca gra słowna, która dostarczy Ci inteligentnej rozrywki i umili czas np. podczas podróży.

Autor zwycięskiej aplikacji otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 złotych. Obydwie aplikacje można znaleźć już Marketplace.

Głosy na najciekawszą aplikację można oddawać na stronie - Nokia Developers’ Challenge.

REKLAMA

W ramach trzeciej edycji Nokia Developers’ Challenge można było również zgłaszać pomysły na aplikację, nie będąc w tym przypadku programistą potrafiącym takową wykonać. Ten etap konkursu dobiegł już końca. Wyróżniono 4 pomysły na aplikacje: „Przypominacz”, „Wi-Fi Tracker”, „GoodToKnow” oraz „DojadęDoCelu”.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA