Tech

Poznaliśmy finalistów konkursu Nokia Developers’ Challenge - oto ich aplikacje

Konkurs dla deweloperów organizowany przez firmę Nokia zbliża się nieubłaganie do finału. Na ostatniej prostej pozostały już tylko dwie aplikacje – Wydatki oraz Anagramy. Na autorów aplikacji czekają ciekawe nagrody, podobnie zresztą jak i dla osób, które zagłosują oraz skomentują dwie finałowe aplikacje. Spośród wszystkich komentarzy zostaną wybrane 4, a ich autorzy otrzymają smartfon Nokia Lumia 800.

Pierwszą finałową aplikacją są Wydatki. Dzięki elektronicznemu portfelowi możesz kontrolować swoje wydatki. Już nigdy nie zapomnisz, na co wydałeś ostatnie 200 zł – wszystkie dane zapisywane są w pamięci Twojego smartfonu.

Drugą aplikacją, która walczy o główną nagrodę w NDC jest aplikacja – Anagramy. Telefon to Twój najlepszy przyjaciel w poczekalni u lekarza, w kolejce do kasy czy tez w drodze do pracy miejskim autobusem? Aplikacja Anagramy to ekscytująca gra słowna, która dostarczy Ci inteligentnej rozrywki i umili czas np. podczas podróży.

Autor zwycięskiej aplikacji otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 złotych. Obydwie aplikacje można znaleźć już Marketplace.

Głosy na najciekawszą aplikację można oddawać na stronie - Nokia Developers’ Challenge.

W ramach trzeciej edycji Nokia Developers’ Challenge można było również zgłaszać pomysły na aplikację, nie będąc w tym przypadku programistą potrafiącym takową wykonać. Ten etap konkursu dobiegł już końca. Wyróżniono 4 pomysły na aplikacje: „Przypominacz”, „Wi-Fi Tracker”, „GoodToKnow” oraz „DojadęDoCelu”.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst