Tech

YouTube na iPada? Proszę bardzo - jest piękna Jasmine

Apple wyrzucił z iOS 6 natywną aplikacje YouTube, natomiast Google choć wydał swoją własną, to jednak zapomniał o wersji na iPada. Dlatego też użytkownicy muszą sobie radzić innymi sposobami. I tak mamy Wam dziś do polecenia rewelacyjnego klienta YouTube na tablet od Apple.

Jasmine to darmowy klient największego na świecie serwisu wideo. Sama aplikacja już święci triumfy w AppStore i bardzo dobrze, ponieważ już przy pierwszym uruchomieniu łatwo jest dojść do wniosku, że to rozwiązanie dużo lepsze, niż oficjalna aplikacja, która była dostępna wcześniej w iOS.

Ta aplikacja idealnie wpisuje się w ogólne przyjęte obecnie standardy tworzenia aplikacji na iUrządzenia – mamy więc do czynienia z suwanymi panelami we wzornictwie przypominającym chociażby świetnego Reedera. Najważniejsze jest to, że Jasmine pozwala na szybkie wyszukiwanie filmów z YouTube oraz ich odtwarzanie, także w tle. Aplikacja umożliwia zalogowanie się do konta Google, dzięki czemu możemy komentować wybrane filmy, dodawać je do ulubionych, przeglądać subskrypcje, czy też tworzyć i odtwarzać playlisty. Wszystko - jak wspomniano powyżej - w bardzo ładnym opakowaniu.

Podstawowym mankamentem braku preinstalowanej aplikacji YouTube w najnowszym iOS jest brak możliwości uruchomienia filmów ze stron internetowym w tym programie, ale warto pamiętać, że tego nie będzie potrafił także oficjalny klient od Google'a.

Jasmine oferowany jest także w wersji PRO, która przede wszystkim daje dostęp do rozszerzonej kontroli rodzicielskiej. Sama aplikacja jest też uniwersalna, więc z powodzeniem uruchomimy ją na iPhone’ach, czy iPodzie Touch.

Ta ciekawa aplikacja to dowód, że czasami firmy trzecie, niezależnie od Google'a oraz Apple'a, potrafią wykonać kawał świetnej roboty, która przyćmi działania gigantycznych korporacji. Yasmine jest naprawdę w pełni funckjonalnym klientem YouTube.

Darmowa wersja jest wystarczająca i obecnie to najlepszy sposób na przeglądanie treści z YouTube na tablecie od Apple.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst