REKLAMA

YouTube na iPada? Proszę bardzo - jest piękna Jasmine

Apple wyrzucił z iOS 6 natywną aplikacje YouTube, natomiast Google choć wydał swoją własną, to jednak zapomniał o wersji na iPada. Dlatego też użytkownicy muszą sobie radzić innymi sposobami. I tak mamy Wam dziś do polecenia rewelacyjnego klienta YouTube na tablet od Apple.

25.09.2012 07.45
Jeśli korzystać z YouTube na iOS 6 to tylko w Jasmine
REKLAMA

Jasmine to darmowy klient największego na świecie serwisu wideo. Sama aplikacja już święci triumfy w AppStore i bardzo dobrze, ponieważ już przy pierwszym uruchomieniu łatwo jest dojść do wniosku, że to rozwiązanie dużo lepsze, niż oficjalna aplikacja, która była dostępna wcześniej w iOS.

REKLAMA
JASMINE-YOUTUBE-IOS-5

Ta aplikacja idealnie wpisuje się w ogólne przyjęte obecnie standardy tworzenia aplikacji na iUrządzenia – mamy więc do czynienia z suwanymi panelami we wzornictwie przypominającym chociażby świetnego Reedera. Najważniejsze jest to, że Jasmine pozwala na szybkie wyszukiwanie filmów z YouTube oraz ich odtwarzanie, także w tle. Aplikacja umożliwia zalogowanie się do konta Google, dzięki czemu możemy komentować wybrane filmy, dodawać je do ulubionych, przeglądać subskrypcje, czy też tworzyć i odtwarzać playlisty. Wszystko - jak wspomniano powyżej - w bardzo ładnym opakowaniu.

JASMINE-YOUTUBE-IOS-2

Podstawowym mankamentem braku preinstalowanej aplikacji YouTube w najnowszym iOS jest brak możliwości uruchomienia filmów ze stron internetowym w tym programie, ale warto pamiętać, że tego nie będzie potrafił także oficjalny klient od Google'a.

JASMINE-YOUTUBE-IOS-4

Jasmine oferowany jest także w wersji PRO, która przede wszystkim daje dostęp do rozszerzonej kontroli rodzicielskiej. Sama aplikacja jest też uniwersalna, więc z powodzeniem uruchomimy ją na iPhone’ach, czy iPodzie Touch.

JASMINE-YOUTUBE-IOS-3
REKLAMA

Ta ciekawa aplikacja to dowód, że czasami firmy trzecie, niezależnie od Google'a oraz Apple'a, potrafią wykonać kawał świetnej roboty, która przyćmi działania gigantycznych korporacji. Yasmine jest naprawdę w pełni funckjonalnym klientem YouTube.

Darmowa wersja jest wystarczająca i obecnie to najlepszy sposób na przeglądanie treści z YouTube na tablecie od Apple.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA