REKLAMA

iPhone 5 będzie dostępny w trzech wersjach obsługiwanych sieci. U polskich operatorów już za dwa tygodnie!

13.09.2012 13.40
Trzy modele iPhone’a – A1428 model GSM, A1429 model CDMA oraz A1429 model GSM
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli byście chcieli już za kilka chwil wsiadać do samolotu i lecieć do USA po nowego iPhone’a, lepiej chwilę się zastanowić, który dokładnie model najnowszej odsłony telefonu od Apple kupić. Tak, aby po powrocie nie okazał się tylko i wyłącznie bezużytecznym zakupem. Wszystko przez fakt, iż będzie on dostępny w trzech wersjach w zależności od obsługiwanych częstotliwości sieci GSM, CDMA oraz LTE. Znany również datę kiedy telefon pojawi się w sprzedaży u największych operatorów komórkowych w Polsce.

Na stronie Apple znajduje się szczegółowe rozróżnienie trzech modeli iPhone’a – A1428 model GSM, A1429 model CDMA oraz A1429 model GSM. Z pozoru szczegół, ale przy imporcie telefonu, który na pewno będzie występował po jego oficjalnej sklepowej premierze, mogący odegrać istotną rolę dla kupujących z „drugiej ręki”.

28 września br. najnowszy iPhone pojawi się w sprzedaży u aż trzech operatorów sieci komórkowych w Polsce. Tego dnia do sprzedaży wprowadzą go zarówno Play, T-Mobile oraz Orange. Więc chyba nie warto lecieć do USA po nowy telefon 😉

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA