REKLAMA

Aplikacja YouTube dla iOS już w App Store!

11.09.2012 08.22
Aplikacja YouTube już dostępna dla iPhone'a oraz iPoda touch
REKLAMA
REKLAMA

Miesiąc temu Paweł pisał o tym, że w iOS 6 zabraknie dwóch aplikacji od Google , które do tej pory były w niej „na dzień dobry” obecne – chodziło o YouTube oraz Mapy. Na dzień przed konferencją Apple dostępna jest już aplikacja YouTube dla użytkowników urządzeń mobilnych z iOS.

Jak mówią osoby, które miały już możliwość testowania aplikacji jest ona zbliżona do wersji znanej z Androida. Co nie znaczy, że jest kiepska – uprzedzając komentarze.

Jedną z nowości, która nie jest obecna w wersji dla smartfonów z systemem Google jest nowy przewodnik po kanałach. Wystarczy przesunąć palec od lewej krawędzi ekranu, aby odsłonić przewodnik po kanałach, których filmy subskrybujemy.

Ulepszono również mechanizm wyszukiwania filmów oraz możliwości dzielenia się nimi z naszymi znajomymi. Obecnie materiały znajdujące się w serwisie możemy udostępnić do Google+, Twittera, Facebooka, wysłać je e-mailem czy wiadomością.

Wraz z premierą nowej aplikacji dla iPhone’a oraz iPoda Touch w aplikacji dostępne będą również treści z Google Play, które do tej pory nie były udostępnione użytkownikom iOS. Niestety wątpliwym pozostaje dostępność ich polskim posiadaczom urządzeń od Apple.

Aplikacja dla iPhone’a oraz iPoda touch mogą już ją pobrać z App Store natomiast użytkownicy iPada na wersję dla swojego tabletu będą musieli poczekać jeszcze trochę, gdyż ma ona pojawić się w ciągu najbliższych miesięcy.

 

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA