REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zaktualizuj swój komputer do Windows 8 Pro za 69 zł – rusza rejestracja w programie Microsoftu

21.08.2012
10:48
Ryszyły zapisy do programu aktualizacji Windows 7 do Windows 8 Pro za 69 złotych
REKLAMA
REKLAMA

Jak już pod koniec czerwca informowaliśmy Microsoft przygotował – tak jak w przypadku premiery poprzedniej odsłony systemu Windows, ofertę aktualizacji dla osób, które nabyły w ostatnim czasie komputery z Windows 7.

Promocyjną ofertą aktualizacji są objęte nowe komputery z Windows 7 (oprócz edycji Starter Edition) zakupione w okresie promocji tzn. pomiędzy 2 czerwca br., a 31 stycznia 2013 r. posiadające certyfikat autentyczności oraz klucz produktu systemu Windows 7.

Rejestracji w programie aktualizacji dokonuje się za pośrednictwem strony windowsupgradeoffer.com. Jej cena została ustalona na 69 złotych. Zaprezentowana dziś oferta dotyczy osób indywidualnych. Dlatego jeden użytkownik może kupić maksymalnie 5 uaktualnień.

Gdy dokonamy już rejestracji, pozostanie nam już tylko czekać na datę 26 października, po której ma zostać udostępniona aktualizacja dla wszystkich osób zarejestrowanych w programie. Informacje o tym otrzymamy poprzez e-mail zawierający kod promocyjny, który będzie należało zrealizować podczas procesu zamawiania uaktualnienia, gdy zostanie udostępniona najnowsza wersja Windowsa. Uaktualnienie będzie można pobrać ze strony Microsfotu, a następnie utworzyć swój własny dysk instalacyjny na płycie DVD lub pamięci USB.

Można utworzyć własny nośnik instalacyjny na dysku USB lub DVD. W czasie procesu instalacji użytkownik ma do wyboru następujące opcje: „Zainstaluj teraz, Zainstaluj przez utworzenie nośnika lub Zainstaluj później z pulpitu”. Wybranie opcji „Zainstaluj przez utworzenie nośnika” spowoduje wyświetlenie opcji utworzenia nośnika instalacyjnego USB lub DVD.

Oczywiście będzie można również zamówić nośnik DVD z aktualizacją do Windows 8 Pro, jednakże będzie to się wiązało z uiszczeniem dodatkowej opłaty.

Co ciekawe, w przypadku aktualizacji z Windows Vista do Windows 7, aby skorzystać z promocyjnej aktualizacji do najnowszej odsłony systemu operacyjnego wymagane było nabycie specjalnie oznaczonych w tym celu komputerów. W przypadku obecnego programu według FAQ jedynym wymogiem jest zakup komputera w terminie od 2 czerwca 2012 do 31 stycznie 2013 roku oraz rejestracja w programie najpóźniej do 28 lutego 2013 roku.

Nabywając aktualizację systemu Windows otrzymujemy również przez 90 dni dostęp do pomocy technicznej świadczonej przez Microsoft.

Oferta dziś zaprezentowana przez Microsoft wydaje się być bardzo interesująca i warta zainwestowania kwoty 69 złotych. Dzięki niej otrzymamy możliwość korzystania z najnowszej oraz chyba najbardziej rewolucyjnej, za sprawą Modern UI (dawniej Metro UI), edycji systemu operacyjnego od giganta z Redmond.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA