REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Strefa Wi-Fi, czyli darmowy internet od Nokii na Helu

02.08.2012
12:35
Darmowy internet na polskim morzem od Nokii
REKLAMA
REKLAMA

Nokia postanowiła zadbać zarówno o mieszkańców oraz turystów przebywających w mieście Helu lokalizując na terenie całego miasta hot-spoty zapewniające dostęp do darmowego internetu.

Podczas wakacyjnego wypoczynku czasami jesteśmy zmuszeni do skorzystania z internetu, wielu z nas natomiast nie wyobraża sobie odpoczynku bez bycia w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi czy to za pośrednictwem portali społecznościowych czy też poprzez kontakt mailowy. Wiele nawet topowych urządzeń jak np. tablety nie zawsze posiadają moduł GSM, przez co tracą na swej funkcjonalności pozbawione do dostępu do sieci przez Wi-Fi. Teraz dzięki Nokii, która zlokalizowała Strefy Wi-Fi również na plaży będzie można w sposób darmowy oraz komfortowy korzystać z pełni dobrodziejstw nowych technologii.

Jak znaleźć Strefy Wi-Fi Nokii? Nic prostszego, w miejscach gdzie został udostępniony bezpłatny dostęp do internetu, znajdują się banery lub też tabliczki o tym informujące. Gdy znajdziemy się w zasięgu Strefy Wi-Fi nie pozostało nic innego jak skorzystać z usługi przygotowanej przez Nokię oraz cieszyć letnim wypoczynkiem w mieście Helu.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA