1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Z Playboard Personal App Guide nie będziesz tracić czasu na szukanie ciekawych aplikacji

Najlepsze gry i programy na Androida znajdziesz w Playboard Personal App Guide

Jakiś czas temu polecałem aplikację AppAware, która pomaga w odnalezieniu ciekawych programów i gier wśród ogromnych zasobów sklepu Google Play. Twórcy tego tytułu stworzyli również aplikację Playboard Personal App Guide, która jest znacznie prostsza i również pozwala na odnalezienie ciekawych programów.

AppAware to kombajn, który umożliwia dzielenie się ulubionymi grami i aplikacjami z przyjaciółmi. Możemy sami rekomendować lub przeglądać polecenia od znajomych. Dzięki temu będziemy wiedzieć z jakiego komunikatora korzystają oraz w jakie tytuły multiplayer aktualnie grają. Program ten pozwala również na śledzenie rozbudowanych rankingów popularności w których znajdziemy wartościowe aplikacje.

Program Playboard Personal App Guide zawiera podobne rankingi. Aplikacje zostały podzielone na wiele różnych kategorii, które możemy ręcznie zmieniać i dodawać do listy ulubionych. Dwie podstawowe to “Hot Apps” i “Hot Games”. Znajdziemy tam samą śmietankę z tysięcy programów i gier dostępnych w sklepie Google Play.

Osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z Androidem przyda się zakładka “Must-have Apps”, w której znajduje się niezbędny pakiet oprogramowania, które powinno się znaleźć w każdym smartofnie. Nie zabrakło najlepszych aplikacji do obsługi pików w chmurze, odtwarzaczy muzyki i wideo, notatników i wielu innych typów programów.

Niezmiernie ucieszyła mnie obecność aplikacji “Polska”, która kryje w sobie 90 różnych pozycji, bezpośrednio związanych z naszym krajem. W dużej mierze są to programy przygotowane przez polskich deweloperów i marki znane w Polsce. Nie brakuje jednak innych aplikacji, których funkcjonalność doskonale spisuje się w naszym kraju.

Podsumowując, Playboard Personal App Guide to świetna wyszukiwarka ciekawego oprogramowania. Jeżeli często szukacie dobrej gry lub funkcjonalnego programu, to koniecznie sprawdźcie Playboard. Przypominam również o aplikacji AppAware w której możecie zapraszać mnie do znajomych (login: newwalk) i polecać ciekawe tytuły, które być może zrecenzuję później na łamach Spider’s Web.