REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

iTunes Festival 2012 czyli koncertowy wrzesień dzięki Apple

28.08.2012
17:35
iTunes Festival już we wrześniu. Transmisje live będą dostepne przez Apple Tv, urzadzenia z iOS oraz iTunes.
REKLAMA
REKLAMA

Już 1 września w Londynie rozpocznie się iTunes Festival czyli 30 dni darmowych koncertów, na które można jeszcze wygrać bilety, aby zobaczyć gwiazdy na żywo w stolicy Wielkiej Brytanii. Jeśli nie dopisze nam szczęście nic nie szkodzi. Wszystkie transmisje będą dostępne poprzez iTunes, dedykowaną aplikację dla iOS oraz przez Apple TV.

Lista gwiazd, które każdego dnia będą się pojawiały w The Roundhouse, gdzie swego czasu występowali The Doors, Pink Floyd czy Led Zeppelin jest naprawę pokaźna. Wśród głównych gwiazd wrześniowych wieczorów warto wymienić chociażby Ushera, Plan B, Jacka White’a, Norah Jones, The Killers, Noela Gallaghera z Oasis ze swoim nowym projektem, Davida Guetta’ę, Andree Bocelliego, Alicię Keys oraz Muse. Trzeba przyznać, że niemal każdy powinien znaleźć coś dla siebie wartego obejrzenia oraz wysłuchania, niezależnie od tego, jakiego gatunku muzycznego słucha.

Na większość wieczorów dostępne są jeszcze bilety, a w zasadzie możliwe jest ubieganie się o nie, gdyż bilety są bezpłatne, przydzielane drogą losowania osobom, które wyraziły chęć uczestnictwa w danym koncercie. Jeśli mieszkacie w Londynie lub okolicy możecie spróbować szczęścia, bo na pewno warto wziąć udział w losowaniu.

Gdy nie mamy takiej możliwości istnieje szansa, iż zobaczymy wszystkie koncerty na żywo dzięki specjalnej aplikacji dla urządzeń z iOS lub dzięki Apple TV.

Trzecią możliwością, z którą większość z nas może wiązać największe nadzieje jest możliwość obejrzenia koncertów poprzez aplikację iTunes. Niestety nie ma na tę chwilę informacji czy takowa transmisja będzie dostępna tylko dla posiadaczy sprzętu z logo nadgryzionego jabłka, czy również posiadacze Windowsa mogą liczyć na sporą dawkę koncertowego grania podczas całego miesiąca.

Jednak warto już 1 września podczas pierwszego wieczoru, kiedy to główną gwiazdą ma być Usher sprawdzić, czy takowy streaming jest dostępny dla posiadaczy Windowsów wraz z zainstalowanym iTunes.

Wrzesień będzie miesiącem Apple‚a. Poza konferencjami, podczas których najprawdopodobniej zobaczymy nowego iPhone’a oraz iPada Mini, firma z Cupertino zainteresuje nas także pod względem koncertowym. Jak widać Apple chce, by było o nim naprawdę głośno. Teraz za sprawą m.in. Jacka White’a, którego koncert już 8 września podczas iTunes Festival – tak też się w rzeczywistości stanie…

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA