REKLAMA

Huawei projektuje z empatią – Emotion UI

31.08.2012 15.09
Huawei prezentuje nową nakładkę systemową dla Androida
REKLAMA
REKLAMA

Samsung projektował swój flagowy smartfon oraz nakładkę systemową inspirując się naturą. Teraz Huawei podczas targów IFA w Berlinie postanowił przedstawić Emotion UI.

Coraz częściej firmy, a w zasadzie osoby odpowiedzialne za marketing, starają się sprzedawać nam swoje produkty dorabiając do nich nowe, często zaskakujące teorie na temat inspiracji czy też pobudek, dla których tworzą swoje produkty. Oczywiście niemal wszyscy w myśl tej idei chcą zbawiać świat, dzielić się miłością ze wszystkimi oraz zaprowadzać pokój w najdalszych rejonach świata. Tak już jest i chyba trzeba się z tym pogodzić.

Chiński producent postanowi zaprezentować swoją nową nakładkę systemową, która muszę przyznać nie razi niczym w oczy i przynajmniej na prezentowanych materiałach wydaje sie estetyczna oraz ergonomiczna. Jak dodaje Huawei Emotion UI projektowany był z empatią, przez ludzi i dla ludzi.

http://youtu.be/nD47-8GdDJI

Obecnie Emotion UI jest w fazie testów, mimo dostępności w wersji chińskojęzycznej dla posiadaczy smartfonu Ascend P1, a od dzisiaj Huawei będzie zbierał opinie oraz sugestie od użytkowników nowej nakładki systemowej, co jest chyba czymś nowym i co wyróżnia chińską firmę od innych producentów.

Finalna anglojęzyczna wersja interfejsu ma być dostępna w IV kwartale tego roku. Tylko czy projekt Huawei czegoś nie przypomina…?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA