Gigant z Redmond rezygnuje z „Metro”, od teraz będziemy mieć „Nowy Interfejs Użytkownika”
Microsoft ogłosił zaprzestanie używania nazwy „Metro” w związku z możliwym pozwem za naruszenie znaku handlowego, który należy do niemieckiej spółki Metro AG.

REKLAMA