REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zostań testerem i wygraj Nokia Lumia 900

09.07.2012
13:54
lumia 900
REKLAMA
REKLAMA

W zeszłym tygodniu odbyła się polska premiera najmocniejszego dotychczas smartfona z Windows Phone 7 – Nokii Lumii 900. Lumia 900 dostępna jest już w niezależnej sprzedaży w sugerowanej cenie 2250 złotych i u polskich operatorów. Oprócz możliwości kupna tego supersmartfona, Nokia przygotowała akcję, w której każdy może zostać testerem Lumii 900 i wygrać ten telefon na zawsze.

Nokia Lumia 900 to smartfon skrojony na miarę miłośników nowych technologii, ale nie tylko. Oprócz wydajnego procesora Snapdragon 1,4 GHz, telefon posiada aparat 8 megapkseli z technologią Carl Zeiss. Wykonanymi zdjęciami można szybko i łatwo podzielić się ze znajomymi na Facebooku czy Twitterze, ekran 4,3 cala Clear Black wyświetli je czysto i przejrzyście nawet w słońcu.

Lumia 900 to też nawigacja – Nokia Mapy na tym ekranie z łatwością mogą zastąpić dodatkowe, nawigacyjne urządzenia, tym bardziej, że działają w trybie offline. Dodatkowo w Maretplace dostępne jest 100 tysięcy aplikacji, które poszerzą funkcjonalność smartfona i pozwolą na spersonalizowanie go według własnych potrzeb. W Lumii 900 można też skorzystać z darmowego radia Mix Radio czy aplikacji Koncerty pozwalającej na wyszukiwanie wydarzeń w okolicy. Tego wszystkiego i jeszcze więcej może spróbować każdy, kto wyrazi chęć przetestowania Lumii 900 i zakwalifikuje się do konkursu testowania.

Więcej o Nokii Lumii 900 można dowiedzieć się z tego wideo:

http://youtu.be/FcbdjQlR3Xc

A chętni do testowania powinni spojrzeć na poniższy obrazek:

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA