REKLAMA

Smart TV - pismo, w którym nas znajdziecie

09.07.2012 16.47
Cover
REKLAMA
REKLAMA

Blogerom często zarzuca się, że brak im doświadczenia prasowego. Często jest to prawda, jednak nie w przypadku Spider’s Web. Wszyscy wiedzą, że pracuje tu elita technologicznego żurnalizmu, która doświadczenie najpierw wyssała  z mlekiem naszej pra-matki, Ewy Lalik, a następnie kontynuowała swoją pracę w wielu pismach i portalach internetowych. Jednym z nich jest Smart TV, wydanie specjalne PC World Pro, w którym znajdziecie artykuły autorstwa mojego i Pawła Okopienia.

*Tekst pisany z przymrużeniem oka. Nie brać w 100% na poważnie.

Większości osób nazwa powinna wyjaśnić, o jakiej tematyce traktuje pismo, jednak na wszelki wypadek wyjaśnię, że chodzi o telewizory nowej generacji, pozwalające nie tylko na podłączenie ich do internetu, ale też instalowanie na nich gier i aplikacji. Jeśli Wy lub Wasi znajomi chcecie kupić taki odbiornik, warto zaopatrzyć się w to pismo. Jego czytelnik na pewno będzie wiedział, że 16 stopni szarości to nie jest telewizja kolorowa, a telewizja cyfrowa to nie jest czarno-zielony wstęp do Matriksa.

Gdybym chciał się pochwalić, powiedziałbym, że pismo to niemal w pełni wyczerpuje temat Smart TV. Więc, pismo to niemal w pełni wyczerpuje temat Smart TV. Znalazły się w nim artykuły, które dokładnie wyjaśnią, czym jest Smart TV, czemu warto kupić tego rodzaju telewizor oraz co zrobić, jeśli mamy nowy ekran pozbawiony tego typu platformy. Nie zabrakło tu też przeglądów i testów nowych telewizorów oraz urządzeń współpracujących z ekranami, czyli projektorów, odtwarzaczy Blu-Ray oraz smartfonów. Oto cały spis treści:

Tak naprawdę pismo to ma tylko jedną wadę, czyli minimalnie za wysoką cenę, która wynosi 24,90 zł. Początkowo myślałem, że jest to skutek użycia pozłacanej czcionki, platynowego papieru lub okładki pokrytej warstwą szafranu, jednak przyczyna okazała się bardziej prozaiczna – za rzetelne teksty, lekkość pióra, znanych autorów i bogatą tematykę się płaci. Może się wydawać, że czasy internetu nas od tego odzwyczaiły, jednak nie jest to do końca prawda. Internauci, jako bardzo oszczędna część społeczeństwa po prostu wolą zazwyczaj czytać publikacje w sieci, nie zważając na ich jakość.

A często zdarza się, że treści internetowe, zwłaszcza blogowe, znacznie odstają jakością od publikacji papierowych. Wyjątkiem potwierdzającym regułę jest tu oczywiście Spider’s Web, ale w dużej mierze wynika to z doświadczenia prasowego piszących tu dziennikarzy. Jeśli jednak uważacie, że nasz portal blogowy stanowi zbyt małą dawkę rzetelnych tekstów, warto wydać niemal 25 zł i zapoznać się ze Smart TV. Zwłaszcza, że te pieniądze można wydać na alkohol lub inne używki, a wszyscy wiemy, że to prowadzi do nałogów i w ogóle jest niezbyt zdrowe.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA